Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Başak Sayan Karaman’daki cinsel istismar olayıyla ilgili paylaşımda bulundu
Başak Sayan Karaman’daki cinsel istismar olayıyla ilgili paylaşımda bulundu
Başak Sayan Karaman'da yaşanan cinsel istismar olayında adı geçen Muharrem B'nin açıklamalarından sonra paylaştı.
Erdinç YAPAN
Magazin 17 Nisan 2016 - 08:13

Karaman'da, 10 çocuğun Ensar Vakfı ve Karaman İmam Hatip Mezunları Derneği (KAİMDER) evlerinde cinsel istismara uğramasına dair skandal büyüyor. Sanık Muharrem B. geride bıraktığımız günlerde açıklama yapmış ve erkeklerden hoşlandığı imasında bulunmuştu. Bu açıklama sonrasında özellikle sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Konuyu saptırmak istediği ve eşcinsellik üzerinden yürünerek konunun başka yerlere çekilmek istendiğini düşünen isimlerden biri de oyuncu Başak Sayan oldu.


Sayan sosyal medya hesabından Muharrem B’nin yaptığı açıklamlar sonrasında şu satırları kaleme aldı: Pislik Ensar tecavüzcüsü açıklama yapmış, ben eşcinselim tedavi olmak istiyorum diye. Bu şekilde yırtacağını düşünüyor galiba… Bunu söyleyerek tüm eşcinsellerin kendisi gibi tecavüzcü olduğunu ima ediyor ama 
yemezler! Eşcinsellik bir varoluş şeklidir. Seninki sapıklık! Tedavi olman değil hapiste çürümen lazım bir de tedavi olmak istiyorum demiş, senin sadece! Kaç çocuğun hayatını kararttın canavar!”