Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Başlık Murat’tan: “Maymun olmak istedi yazın”
Başlık Murat’tan: “Maymun olmak istedi yazın”
İKSV tarafından 36. kez düzenlenen ve Türkiye Sineması '36. İstanbul Film Festivali' partisi önceki akşam Harbiye’de bulunan Klein isimli mekânda düzenlendi.
Magazin 6 Nisan 2017 - 08:08

Geceye katılan Murat Cemcir, ”Çok değerli bir film festivali. İstanbul bizi dünyaya tanıtan, gösteren yegane şehirlerden bir tanesidir. Benim gözümde Barcelona ne ise İstanbul bir kat daha üzeri bir şehirdir. O yüzden sinemacı arkadaşlarla böyle bir ortamda beraber olmak beni çok mutlu etti. İstanbul’un Messi’si de Ahmet Kural’dır” diyerek espri yaptı. Gazetecilerin, ”Yeni projeleriniz var mı?” sorusuna, ”Şu an biri tane dizi film çekiyoruz. Yazın bir sinema filmi çekmeyi düşünüyoruz ama ne olacağı sürpriz olsun” dedi. Sürekli komedi filmlerinde boy gösteren oyuncu, ”Komedi güzel ve komediyi seviyorum. Başka bir karakter gelse onu da oynarım. Mesela maymun olmayı çok istiyorum. Geçen Ahmet ile televizyonda bir filme denk geldik. Birbirimize baktık acaba maymun karakterini mi oynasak diye düşündük. Maymun olmak istedi diye yazın” dedi.

can-bonomo-ic

KÖŞE BUCAK KAÇTILAR

Geceye sevgilisi Öykü Karayel ile katılan Can Bonomo ise sevgilisiyle yan yana görüntü vermek istemedi. İkili çıkışta da gazetecilerle köşe kapmaca oynadı. Koşarak taksiye binen sevgililer, gecenin karanlığında kayboldu.

Son güncelleme: 17:42 - 06.04.2017