Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bay Yanlış 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Bay Yanlış 3. son bölüm izle!
Bay Yanlış 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Bay Yanlış 3. son bölüm izle!
Bay Yanlış üçüncü bölümü ile FOX'de ekranlara geldi. Bay Yanlış 3. bölümde; En son kavga edip anlaşmayı iptal eden Ezgi ve Özgür, birlikte çalışacaklarını öğrendiklerinde şoka girdi. Bu başlangıç Ezgi için zor ama izleyenler için eğlenceli vakitler olacak. Bay Yanlış 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte üçüncü bölüm izleme linki ve son bölümde yaşananlar...
Magazin 10 Temmuz 2020 - 22:40

FOX TV’de Bay Yanlış üçüncü bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in yer aldığı dizinin son bölümünde Ezgi'nin yeni iş yerinde çalışması Ozan için çok önemlidir, Özgür'le konuşup aralarını düzeltmeye çalışsa da pek başarılı olamaz.

BAY YANLIŞ YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

BAY YANLIŞ SON BÖLÜM İZLE

BAY YANLIŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

En son kavga edip anlaşmayı iptal eden Ezgi ve Özgür, birlikte çalışacaklarını öğrendiklerinde şoka girerler. Birbirlerine olan öfkeleri dinecek gibi değildir, bu anlara şahit olan Ozan ne yapacağını bilemez. Ezgi'nin orada çalışması Ozan için çok önemlidir, Özgür'le konuşup aralarını düzeltmeye çalışsa da pek başarılı olamaz. Bu arada Ezgi'yi ikinci bir şok beklemektedir. Yaşadığı bu olay karşısında Ezgi kendini sorgular ve Özgür'e yanlış davrandığını düşünür. Özgür'le arasını düzeltmek istemektedir, soluğu onun yanında alır. Ezgi'nin düğüne gelmek istemesi, Özgür'ü mutlu eder. İkisi de başlarına geleceklerden habersiz, bir oyun oynamak için yola çıkmaya hazırlanır.

Son güncelleme: 23:41 - 10.07.2020