Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Belalı Tanık filmi konusu ve oyuncuları… Belalı Tanık filminde kimler oynuyor?
Belalı Tanık filmi konusu ve oyuncuları… Belalı Tanık filminde kimler oynuyor?
Belalı Tanık filminin konusu ve oyuncuları film özellikle televizyon ekranlarında yayınlandığı dönemlerde merak ediliyor. Belalı Tanık filminde hangi isimler rol alıyor? İşte 2017 yapımı olan Belalı Tanık filmi hakkında merak edilenler...
Magazin 5 Eylül 2019 - 15:09

Komedi ve aksiyon içeriğiyle dikkat çeken Belalı Tanık filminin konusu ve oyuncuları merak konusu. Belalı Tanık filminde hangi isimler rol alıyor sorusunu birçok izleyici merak ediyor.

BELALI TANIK KONUSU VE OYUNCULARI

Dünyanın en başarılı güvenlik görevlisi olan Michael Bryce’nin yeni bir müşterisi vardır: Uluslararası Adalet Divanı’nda yargılanacak bir tetikçi! İkili kişiliklerindeki ve hayata bakış açılarındaki farklılıkları bir kenara koyup, zamanında ve sağ salim mahkemede olmak için güçlerini birleştirirler. Yönetmenliğini Patrick Hughes’un üstlendiği filmde senaryo Tom O’Connor’a emanet. Aksiyon komedisinin kadrosu ise Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek ve Gary Oldman gibi isimlerden oluşuyor.

belalı tanık ile ilgili görsel sonucu

BELALI TANIK OYUNCULARI

Ryan Reynolds
Rolü : Michael Bryce

Samuel L. Jackson
Rolü : Darius Kincaid

Gary Oldman
Rolü : Vladislav Dukhovich

Salma Hayek
Rolü : Sonia Kincaid

Etiketler