Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Belçim Bilgin oğlu ile Londra’ya yerleşiyor
Belçim Bilgin oğlu ile Londra’ya yerleşiyor
Eşi Yılmaz Erdoğan'la boşanmasa da ayrı şehirlerde yaşayan Belçim Bilgin radikal bir kararla oğlunu da alarak Londra'ya yerleşmeye karar verdi.
Magazin 25 Ağustos 2016 - 09:58

Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bilgin, Fox TV'deki ‘Kördüğüm'de ‘Naz' adlı karakteri oynuyordu. Geçen hafta ekibe diziden ayrılmak istediğini, çünkü oğlu Rodin'i alıp Londra'ya yerleşeceğini açıkladı. Yapım şirketi şok oldu! Belçim Bilgin ‘Kariyerime yurt dışında devam edeceğim. Bunu eşim Yılmaz'la da konuştuk. Karşılıklı olarak kabul ettik' dedi.

KÖYCEĞİZ’E YERLEŞTİ

Posta’nın haberine göre, Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin 2006 yazında nikah masasına oturmuştu. Çiftin 2013'de bu yana boşanacakları iddia ediliyordu. Yılmaz Erdoğan 2 yıl önce Marmaris-Köyceğiz'e yerleşti. Belçim Bilgin, İngiltere-Amerika arasında mekik dokudu. Çift şimdilik boşanmak yerine farklı ülkelerde yaşamayı, yalnızca çocukları Rodin için bir araya gelmeye karar verdi.

İLGİLİ HABERYılmaz Erdoğan, 'Ekşi Elmalar' ile geliyorYılmaz Erdoğan, ‘Ekşi Elmalar’ ile geliyor

İLGİLİ HABERYılmaz Erdoğan, Başbakan'la o konuyu görüştüYılmaz Erdoğan, Başbakan’la o konuyu görüştü

Son güncelleme: 10:06 - 25.08.2016