Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Belçim ve Pelin’in imajları kıyaslanınca…
Belçim ve Pelin’in imajları kıyaslanınca…
Fİ dizisinde kanser hastası bir kadını canlandıracak olan Belçim Bilgin Erdoğan'ın imajı ile oyuncu Pelin Karahan'ın paylaşımı benzer olunca takipçilerin kıyaslama yapması kaçınılmaz oldu.
Magazin 30 Ocak 2018 - 10:19

Üç bölüm sonrasında internete veda etmeye hazırlanan Fİ dizisinin Belçim Bilgin Erdoğan sürprizi takipçilerini şaşırttı. Fİ dizisine konuk oyuncu olarak giren ve burada kanser hastası bir kadını canlandıracak olan Belçim Bilgin Erdoğan dizideki makyajıyla çekilmiş görüntüsünü sosyal medya üzerinden paylaştı. Kısa bir süre sonra benzer bir paylaşım da şimdilerde Yuvamdaki Düşman adlı dizide izlediğimiz Pelin Karahan’dan geldi. Oyuncu sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüsüyle takipçilerini şaşırttı. Pek çok takipçisi Pelin’in bu görüntüsünün gerçek olup olmadığını sorarken kimileri de bu görüntüyü Belçim Bilgin Erdoğan ile kıyasladı.

BELÇİM ÖNE ÇIKTI…

Sosyal medyaya yansıyan bu kıyaslama sonrasında ibre Belçim Bilgin Erdoğan’dan yana dönerken, Pelin Karahan’ın takipçileri de bu başarının ardında Fİ dizisinin yattığını savundu.