Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benden Bu Kadar konusu ne? Benden Bu Kadar oyuncuları kimler?
Benden Bu Kadar konusu ne? Benden Bu Kadar oyuncuları kimler?
Boşanmanın eşiğine gelen bir çiftin yaşadığı birbirinden komik olayların ele alındığı Benden Bu Kadar filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. İşte Benden Bu Kadar konusu ile oyuncu kadrosu...
Magazin 14 Haziran 2020 - 16:24

Benden Bu Kadar, küçük bir tartışmanın ardından beş yıllık evliliklerini sonlandırma eşiğine gelen karı kocanın hikayesini anlatıyor. Peki konusu ne, oyuncuları kimler?

BENDEN BU KADAR KONUSU NE?

İlişkilerini evlilikle taçlandıran Mesut ve Pınar, aradan geçen beş yıla rağmen birbirlerine ilk günkü kadar aşıktır. Evliliği boyuncu heyecanını yitirmeyen Mesut karısını mutluk etmek için elinden ne gelirse yapar. Karısı bir yarışma programına katılmayı istediğinde de onun isteğini geri çeviremez. Eğlenceli vakit geçireceklerini düşünen Mesut başına geleceklerden bir haber yarışmaya gider. Hırslı ve tuttuğunu koparan bir kadın olan Pınar, yarışmada istediği sonucu alamayınca deliye döner. Öfkesi bir türlü dinmeyen Pınar ile Mesut arasında çıkan kavga gittikçe alevlenin karı koca boşanmanın eşiğine gelir. Bir inat uğruna mutlu evliliklerini sonlandırma noktasına gelen Pınar ve Mesut çok geç olmadan kararlarından vazgeçecek midir?

BENDEN BU KADAR OYUNCULARI?

Yönetmen koltuğunda Bora Onur'un oturduğu filmin başrollerinde Hande Katipoğlu, İrfan Kangı, Ceyhun Fersoy ve Zuhal Yalçın'ın yer alıyor.