Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bengü evlilik teklifine ‘evet’ dedi! Mutlu anını sosyal medyadan duyurdu
Bengü evlilik teklifine ‘evet’ dedi! Mutlu anını sosyal medyadan duyurdu
Ünlü şarkıcı Bengü, Instagram hesabından sürpriz bir paylaşımda bulundu. Evlilik haberini sosyal medyadan duyuran Bengü, "Doğduğum günde; birinci senemizde “evet” dedim...Bir ömür seninle ne güzel olacak." mesajını paylaştı.
Magazin 3 Nisan 2018 - 00:58

Şarkıcı Bengü, Geçtiğimiz yıl Selim Selimoğlu ile başladığı ilişkiyle ilgili sürpriz bir paylaşımda bulundu. Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan ünlü şarkıcı, “Doğduğum günde; birinci senemizde “evet” dedim…Bir ömür seninle ne güzel olacak” notunu düştü. Bengü’nün paylaştığı fotoğrafta, parmağındaki yüzük dikkat çekti.

bengu-yeni

Bengü, geçtiğimiz yıl Selim Selimoğlu ile başladığı ilişkisini Instagram hesabından paylaştığı not ile duyurmuştu. Şarkıcı Bengü, “Çok bekledim seni sevgilim… Yalnızlığın dibine vurdum hatta…Aşk’a küstüğüm zamanlar bile oldu aşk şarkıları söylerken…Çok bilmesin kimse; sevmesin de bizim kadar…Şimdi herkes bizden duysa ne güzel olmaz mı? …Çok sev sevgilim…Ölene kadar” ifadelerini kullanmıştı.

bengu-23333333333333333333
Son güncelleme: 07:01 - 03.04.2018