Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bengü’den dikkat çeken 14 Şubat açıklaması
Bengü’den dikkat çeken 14 Şubat açıklaması
Şarkıcı Bengü geçtiğimiz akşam Kuruçeşme'de kuaföründen çıkarken görüntülendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 26 Ocak 2018 - 08:47

Çıkışta kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bengü, çok sevdiği bir dostunun doğum günü yemeğine gittiğini söyledi. ‘Geçmiş olsun’ şarkısını kliplendireceğini belirten Bengü, “Başarabilirsek karlı bir havada çekmeyi planlıyoruz. İnşallah 14 şubat sevgililer gününe yetişir” dedi.

bengu-ic-2

“14 ŞUBAT’IN İLK DEFA BİR ANLAMI VAR !”

Gazetecilerin “Yaklaşan 14 şubat sevgililer gününün sizin için anlamı nedir?” sorusunu cevaplayan Bengü, “Uzun bir süre hiç bir şey ifade etmiyordu benim için, ama bu sene ilk defa bir anlamı var” dedi. Hediye bekliyor musunuz sorusuna, “En önemlisi birbirini düşünmek, huzur olsun, kavga, gürültü olmasın yeterli bence, hediyeye de gerek yok” dedi.

bengu-ic

“İNŞALLAH SONU MUTLULUK OLUR”

Bengü, sevgilisi Selim Selimoğlu ile evleniyorlar haberlerine de açıklık getirdi. Güzel şarkıcı “Belli bir tarih yok, Selim ile biz 9 aydır güzel bir ilişki yaşıyoruz. İnşallah sonu öyle güzel mutlulukla biter” dedi. Bengü’nün telefonunda sevgilisi ile çekilmiş fotoğrafının ekran görüntüsü olması dikkatlerden kaçmadı.

bengu-ic-3
Etiketler