Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bengü’den, ‘kendi yapmadığı’ Baby Shower pozu
Bengü’den, ‘kendi yapmadığı’ Baby Shower pozu
Geride bıraktığımız yıl Ağustos ayında Selim Selimoğlu ile dünya evine giren şarkıcı Bengü şimdilerde bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Bengü, diğer ünlü isimler gibi Baby Shower partisi vermeyeceğini açıklamıştı.
Magazin 6 Mayıs 2019 - 07:36

Ünlü isimlerin arka arkaya yaptığı Baby Shower’lar sonrasında gözler Haziran ayında annelik duygusunu tadacak olan Bengü’ye çevrilmiş ve onun böyle bir şey yapıp yapmayacağı merak konusu olmuştu. Bengü geride bıraktığımız ay Levent’te bir alışveriş merkezinde soruları yanıtlamış ve konuyla ilgili olarak: “Arkadaşlar çok heyecanlıyım tarifsiz bir duygu bu Allah sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip etsin. Haziran ayına kadar konserlerimi tamamlayacağım sonra da doğum için bekleyeceğim. Baby Shower yapmayı düşünmüyorum bizim öyle bir adetimiz yok ama yapanları da kınamıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

HAKAN AKKAYA DÜZENLEDİ

Bengü her ne kadar sözünü tutmuş olsa da yakın arkadaşı modacı Hakan Akkaya ona bir sürpriz hazırlayarak doğacak bebeği için bir parti düzenledi. Akkaya o partide çekilmiş fotoğrafı: “Sen yapmak istemesen de Zeynep bebek hoşgeldin partisini dostların yapar” notuyla paylaştı.

Son güncelleme: 07:37 - 06.05.2019