Benim Adım Melek 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Adım Melek 13. son bölüm izle

Benim Adım Melek 13. son bölümüyle TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Son bölüm ardından Benim Adım Melek 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini; Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç’un paylaştığı Benim Adım Melek dizisinin 13. bölümünde; Melek, ayrı eve taşınma konusundaki kararlılığını sürdürür. Halil, arkasından iş çeviren ailesine karşı önlemini alıp nişan oyununun önüne geçebilecek mi? Hafız’ın yorgun yüreği herkesi endişelendirmiş, tüm sevenleri gelecek iyi haber için dua etmektedir. İşte Benim Adım Melek 13. son bölüm izleme linki...

Benim Adım Melek 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Adım Melek 13. son bölüm izle

Benim Adım Melek dizisinin son bölümünde; Melek ve Halil'i koruduğu kadar, Cumali ve Seyitali'nin de dostluğunu gözeten Hafız, işittiği sözlerin altında kalınca, kalbi bu acıya dayanacak mıdır?

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

BENİM ADIM MELEK FRAGMAN

BENİM ADIM MELEK 13. SON BÖLÜM İZLE

Olan bitene dur diyemeyen Seyitali, öfkesine yenilip senelerin düzenini kökünden sarsmayı göze alır. Cumali ise Melek ve Halil'in yeniden bir araya gelmesine engel olmak için verdiği kararla herkesi şok eder.

Şirhanlar ve Karadağlar arasındaki gerginlik gün be gün artarken, Ömer ve Defne aşkın her şeyin üstesinden geleceğine inanmayı seçerler.

Halil babasının kendisini hiçe sayarak verdiği kararı duyunca ne yapacak? Melek konakta ve handa yaşananlara sebep olduğu için evden ayrılmaya karar verir… Bunu duyan Seyitali Melek'in konaktan gitmesine izin verecek midir?