Benim Adım Melek 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Adım Melek 16. son bölüm izle

Benim Adım Melek dizisi 16. son bölümüyle TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç’un paylaştığı Benim Adım Melek dizisinin son bölümünde; çocuklarının düzeni ve mutluluğu için sağlığını geri plana iten Melek için artık yolun sonu mu? Benim Adım Melek 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve 17. bölüme dair detaylar ortaya çıktı. İşte Benim Adım Melek 16. son bölüm izleme linki...

Benim Adım Melek 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Adım Melek 16. son bölüm izle

Benim Adım Melek dizisinin son bölümünde; Meryem, duyduklarından dolayı şaşırmış ve ne yapacağını bilemez haldedir. Halil, Melek'in sağlığından endişe duyarken yüreğinin sesini duyabilecek midir? Gelişmeler Halil'in Meryem'le çizdiği yolda değişikliğe gitmesine sebep olacak mıdır? İşte 17. yeni bölüm fragmanı ve detaylar…

BENİM ADIM MELEK 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Benim Adım Melek 17. bölüme dair ipuçları içeren sahneler…

 

BENİM ADIM MELEK FRAGMAN

BENİM ADIM MELEK 16. SON BÖLÜM İZLE

Annesinin neyi olduğunu anlamaya çalışan Kerem, öfkesini Ömer'den çıkarmaya çalışır. Defne'nin bencil yüzü Funda'nın dolduruşlarıyla bir kez daha ortaya çıkıp herkesi üzecektir. Defne, girdiği yoldan geri dönecek midir.

Küçük Seyitali'nin doğum günü için pasta almaya giden Melek, pastanede gördüğü manzara karşısında çocuklarına acı içinde bakar ve telefonu kapatır. Defne'nin yalan söylemesi Melek'i derinden üzer.

Kerem, peçete istemek için içeri girdiğinde annesini görür. Arkasından Defne gelir ve mahcup bir şekilde özür dilemek ister. Bu sırada Seyitali de gelir, annesini görünce sevinçle karşılar. Funda da yanlarına gelir mumları hep birlikte üflemeyi teklif eder. Pastanede mumlar yeniden yakılır ve hep birlikte dilek tutup pastayı üflerler.

Melek, gördüğü manzara karşısında gücünü koruyabilecek mi? Defne kendisini affettirmenin yolunu bulabilecek mi?

Ömer ve Defne aşkı engellere boyun eğmeden devam ederken, Funda yeni planlarını devreye sokacak. İki aile bu sefer neden ters düşecek?

Yaşadıkları yetmezmiş gibi bir de çocuklarından ayrı kalan Melek'in izleyeceği yol ne olacak? Meryem ve Halil evlilik yolunda hızla ilerlerken yürekler yeniden yanacak.