Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benim Adım Melek 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Adım Melek 4. son bölüm izle
Benim Adım Melek 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Adım Melek 4. son bölüm izle
Benim Adım Melek 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde; Melek, Mithat’ın Kerem’i babasına teslim etmesiyle baş etmeye çalışırken, Defne ve küçük Seyitali’nin de havaalanına gittiğini öğrenip yıkılır. Dizinin başrollerini; Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimler paylaşıyor. Peki Adım Melek 4. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı ve 4. son bölüm izleme linki...
Magazin 16 Ekim 2019 - 22:20

Benim Adım Melek dizisinin son bölümünde; Alpay'ın çocuklarıyla Almanya'ya dönmesi için önünde hiçbir engel yoktur. Yaşanan olaylar, ne pahasına olursa olsun çocuklarından vazgeçmeyen Melek'i memleketinden, istenmediği aile ocağından Almanya'ya dönmeye mi itecek? İşte Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı…

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

 

BENİM ADIM MELEK 4. SON BÖLÜM İZLE

Ömrünü Melek'i unutmak için tüketen Seyitali, Cumali'nin baskısıyla kızından tamamen vaz geçebilecek mi? Tüm gözler Melek'teyken Karadağ konağının çalınan kapısı yeni sürprizlere gebe kalacaktır.

Mithat, kanını akıtan Kerem'in cezasını kesmeye kararlıdır. Kerem'i almaya gelen Alpay, karşılaştığı manzara karşısında deliye döner. Melek, babasının öfke dolu bakışlarıyla, Kerem'in yokluğu arasında sıkışıp kalır. Bir zamanların sıcak, sevgi dolu yuvası, şimdilerin soğuk sığınağından başka bir şey değildir.

Mithat yapacağını yapar ve herkesin yüreğine yeni korkular salar. Kerem kayıplara karışır… Melek oğlunu düştüğü beladan kurtarmak için mücadele ederken, Alpay, Melek'in yaşadığı onca acıya rağmen yenileri ekler. Kerem'i bulmak için Melek'e uzanan yardım eli kimindir? Alpay'ın yeni hamlesi ne olacaktır?

Son güncelleme: 08:06 - 17.10.2019