Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benim Tatlı Yalanım 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 26. son bölüm izleme linki…
Benim Tatlı Yalanım 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 26. son bölüm izleme linki…
Benim Tatlı Yalanım 26. bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Benim Tatlı Yalanım son bölümde; Suna ve Nejat muradına eriyor. Benim Tatlı Yalanım 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
Magazin 14 Aralık 2019 - 23:20

Ekranların sevilen dizilerinden Benim Tatlı Yalanım 26. bölümüm bu akşam izleyici karşısına çıktı. Son bölümdeki duygu dolu dakikaların ardından Benim Tatlı Yalanım yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte Benim Tatlı Yalanım yeni bölüm fragmanına ve son bölüme dair detaylar…

BENİM TATLI YALANIM YENİ BÖLÜM FRAGMANI


BENİM TATLI YALANIM SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Suna ve Nejat sonunda muradlarına erer ve sürpriz bir şekilde evlenirler. Kandırıldığını anlayan Aylin’in öfkesi büyük olur.

Kayra’yı Nejat’ın evinden alır ve dava sonuçlanır, sonuçlanmaz Fransa’ya götürmek için hazırlıklara başlar. Bu sırada Nejat, Aylin’le ilgili ona velayet davasını kazandırabilecek olan sırrı öğrenmiştir. Nejat’ın yapması gereken tek şey iddiasını mahkemede ispatlayabilmesidir artık. Davaya sayılı günler kalmışken, Aylin, Nejat’ın planını öğrenir ve mahkemede sürpriz bir gelişme yaşanır.

Son güncelleme: 15:27 - 18.12.2019