Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benim Tatlı Yalanım 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 3. son bölüm izle
Benim Tatlı Yalanım 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 3. son bölüm izle
Benim Tatlı Yalanım 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı, Lavinya Ünlüer ve Ahmet Saraçoğlu'nun yer aldığı dizinin son bölümünde Suna’nın bir anlık dikkatsizliği yüzünden Kayra rahatsızlanınca; Nejat, Suna’yı hayatlarına sokmakla büyük bir hata yaptığını anlar ve Suna’yı kovar. İşte Benim Tatlı Yalanım 3. son bölüm izleme linki....
Magazin 27 Haziran 2019 - 22:50

Benim Tatlı Yalanım 4. yeni bölüm fragmanı yayında! Benim Tatlı Yalanım 3. son bölümde; Suna, vicdan azabından perişan haldedir ve geri dönmek istemektedir. Suna, Nejat'tan aldığı parayı bahane ederek, kendini Nejat'a affettirmeye çalışır. Nejat, Suna'nın tam bir fırsatçı olduğunu düşünürken, öğreneceği gerçek ikisinin ilişkisini başka bir boyuta taşır. Bu sırada Şevket, Suna'nın söylediği yalanların peşine düşmüştür.

BENİM TATLI YALANIM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

 

BENİM TATLI YALANIM 3.SON BÖLÜM İZLE

Suna, Nejat'ın; “Kayra'nın doğum günü için annesi (Aylin) olur musun?” teklifi karşısında şoke olur. Nejat'ın çaresizliğinin üzerine Kayra'nın heyecanı da binince, Suna, Nejat'ın teklifini kabul eder. Aylin'in geri döndüğü haberi doğum gününe bomba gibi düşer. Özellikle Hande, karşısında Aylin'i görmekten hiç hoşnut olmaz ve sorgulamaya başlar. Doğum günü bittiğinde, Kayra dünyanın en mutlu çocuğudur. Suna, oradan ayrılırken bir daha Nejat ve Kayra'yı görmeyeceğini düşünür. Ancak Kayra'nın yapacağı bir şey üçünün de kaderini sonsuza dek değiştirmek üzeredir.

Son güncelleme: 10:32 - 02.07.2019