Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle
Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle
Benim Tatlı Yalanım yeni bölüm fragmanı geldi. Başrollerinde Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı, Lavinya Ünlüer ve Ahmet Saraçoğlu'nun yer aldığı Benim Tatlı Yalanım dizisi 7. son bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümde diziseverlerin de beklediği şey oluyor: Suna, Nejat’a aşık oluyor. İşte Benim Tatlı Yalanım son bölüm izleme linki...
Magazin 25 Temmuz 2019 - 23:23

Benim Tatlı Yalanım dizisinin son bölümünde; Suna, Nejat’a, “Aç kapıyı, gir içeri” şarkısını söyledikten sonra Nejat’ın yanından kaçar. Yoksa Nejat’a aşık mı olmuştur? Bu Suna için tam bir felakettir! Suna, bu evcilik oyununun kafasını karıştırdığını düşünür. Belki de sadece oyuna fazla kaptırmıştır kendisini. Suna, kendi duygularını anlamaya çalışırken, Nejat’a karşı tavırlarında saçmalar.

BENİM TATLI YALANIM 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

BENİM TATLI YALANIM YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

 

 

 

BENİM TATLI YALANIM SON BÖLÜM İZLE

Nejat ise Suna’nın aklına takılan ciddi bir sorunu olduğunu düşünür ve ne olduğunu anlamak için harekete geçer. Kayra, ailesiyle birlikte dilek feneri uçurmak ister. Hepsi dileklerini kağıtlara yazıp, gökyüzüne bırakırlar.

Kayra'nın takviminde annesiyle geçireceği günler hızla azalırken, Nejat bir sürpriz yapmaya karar verir. Kayra, anne ve babasıyla ilk tatilline çıkacaktır. Çok heyecanlı başlayan tatilleri Nejat'ın peşini bırakmayan iş telefonları yüzünden sık sık bölününce, Suna olaya el koyar. Tatilde oldukları süre boyunca her ikisi de telefonlarını kapatır ve İstanbul'da olanlardan uzaklaşırlar. Bu sırada Nejat'ın yılın iş insanı olarak kapağında olacağı dergi basılmak üzeredir ve kapakta Suna da vardır.

Son güncelleme: 09:27 - 30.07.2019