Benimsin 38. yeni bölüm (25 Haziran) izle

Benimsin 38. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Rizwan ve Aayat evlenmek için kaçtılar Aaliya suçlu duruma düştü.

Benimsin 38. yeni bölüm (25 Haziran) izle

Benimsin 38. bölümü bu akşam saat 21.50'de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Rizwan ve Aayat gizlice evlenebilmek için evden kaçınca Aaliya suçlu duruma düşer. Suraiyya'nın kızlarına karşı kötü davranışlarına şahit olan Ghulam ve Shabana bu durum karşısında büyük bir üzüntü duyar. Zain ve Aaliya arasında esen ayrılık rüzgârları bir son bulacak mı?

Aaliya'ya karşı Rizwan'ı kullanmaya karar veren Suraiyya ondan gizlice Aayat'ı kaçırmasını ister. Rizwan ve Aayat'ın evden kaçtığını haber alan herkes büyük bir şaşkınlık yaşarken Suraiyya ise bu durumun Aaliya yüzünden meydana geldiğini söyleyerek oğlu Zain'i de kendi yanına çekmeye çalışır. Diğer yandan Aaliya Lokman Hekim lakaplı doktordan aldığı karışımları gizlice Usman Bey'e içirirken Suraiyya tarafından yakalanınca evdeki gerilim daha da büyür. Shabana ve Ghulam'ın önünde Aaliya'ya tokat atan Suraiyya onu malikânede görmek istemediğini söyleyince Ghulam, Aaliya'yı Bhopal'e götürmek ister.

BENİMSİN 38. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin'in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 38. BÖLÜM

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aaliya’nın daveti üzerine Rizwan ve Aayat’ın nişanına gelen Gauhar yapacağı açıklama ile herkesi şaşkına çevirir. Rizwan hakkındaki gerçekleri öğrenen Shabana ve Ghulam bu nişanın kıyılamayacağını söyler. Aayat başına gelenlerin sorumlsunun Aaliya olduğuna inanmaktadır.

Usman Bey’i iyileştirmesi için Lokman Hekim lakaplı doktordan ilaç almaya giden Aaliya orada Shazia’nın kız kardeşi Gauhar ile karşılaşınca büyük bir şaşkınlık yaşar. Aayat’ın nişanı için Bhopal’den gelen Ghulam ve Shabana’nın konaktaki varlığı ise Suraiyya Hanım'ı rahatsız eder. Öte yandan Gauhar’ın yasadığı yasak aşk yüzünden ablası tarafından reddedildiğini öğrenen Aaliya, onu Aayat’ın nişanına davet eder. Gauhar, Aayat’ın Rizwan ile nişanlandığını görünce davetlilerin Rizwan ile ilişkisi olduğunu anlatır.

Benimsin'in son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

BENİMSİN 37. BÖLÜM