Benimsin 61. yeni bölüm izle (25 Temmuz): Aaliya kime inanacak?

Benimsin 61. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Zain ve Roket karşı karşıya gelirken hangisinin gerçek Zain olduğu ayırt edilemiyor.

Benimsin 61. yeni bölüm izle (25 Temmuz): Aaliya kime inanacak?

Benimsin 61. bölümü bu akşam saat 20.45'de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Aaliya ile yüz yüze gelen Zain, Roket yüzünden kendisini bir türlü gerçek Zain olduğuna inandıramıyor. Bakalım Aaliya nasıl bir yol izleyecek?

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kendisini kaçıran adamların elinden kurtulan Zain kalan son gücüyle hayatta kalmayı başarır. O sırada Roket ise Zain'in yerine geçerek evdekilerin şüphesini çekmeden Zarina'nın planını yerine getirmektedir. Aaliya ve Suraiyya Hanımın şüpheleri haklı çıkacak mı?

Zain'in yerine geçen Roket'in tavırları Suraiyya ve Aaliya'nın dikkatini çeker. Zain'i kaçıran çete tam onu öldüreceği sırada Zain bir yolunu bularak onların elinden kurtulur ve kendini denize atar. Ertesi gün hafızasını kaybetmiş bir şekilde karaya vuran Zain'i fark eden bir çocuk durumu annesine anlatır. Deniz kıyısına gelen kadın uzun süreden beri Roket'ten haber alamayan Khatria'dır ve onu oğlu zannederek eve götütür. Fahad'ın Nefisa'ya hizmet ettiğini gören Shazia için artık harekete geçme zamanı gelmiştir. Zarina ise Zain'in cesedine ulaşılamadığı için tedirgindir ve onun geri dönerek planlarını bozma korkusuyla yaşar. Zain başına gelenleri hatırlayacak mı?

BENİMSİN 61. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin'in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 61. BÖLÜM