Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bensu Soral kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Bensu Soral kimdir?
Bensu Soral kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Bensu Soral kimdir?
Bensu Soral, aynı zamanda kendisi gibi oyuncu olan Hande Soral'ın da kardeşidir. Bensu Soral hakkında birçok ayrıntı merak ediliyor. Bensu Soral kimdir? İşte Bensu Soral'ın merak edilen hayatı...
Magazin 31 Aralık 2018 - 13:45

Bensu Soral hakkında merak edilen birçok detay bulunuyor. Oyuncu Hande Soral'ın kız kardeşi olan Bensu Soral, lise eğitiminden sonra Marmara Üniveritesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde grafik eğitimi almaya başladı. Üniversite eğitimleri devam eden Bensu Soral, ablasının desteğiyle oyunculuğa başladı. İşte Bensu Soral’ın hayatı…

bensu soral sözcü ile ilgili görsel sonucu

BENSU SORAL KİMDİR?

23 Mart 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Bursa’da bulunan İnegöl Anadolu Lisesi’nde öğrenim gördü. Ardından, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de grafik üzerine eğitim görmeye başladı. Ablası Hande Soral’ın da desteğiyle oyunculuğa başlayan Bensu Soral, İlk defa Yol Ayrımı dizisi ile televizyon ekranlarına çıktı. Aynı zamanda 2008’de vizyona giren Vicdan dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı.

Boynu Bükükler isimli gençlik komedisi dizisinde ana karakterlerin biri olan Miray’ı, 2015’te ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırdı. 2016 yılında çekilmiş ve büyük reyting toplamış ‘İçerde’ adlı dizide Çetin Tekindor’un canlandırdığı “Kebapçı Celal”in avukatlığını yapan “Melek” karakterini canlandırmıştır ve bu rolle popülerlik kazanmıştır.

Son güncelleme: 17:30 - 31.12.2018