Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berat Efe Parlar kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Berat Efe Parlar kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
'İftarlık Gazoz' filminde henüz 11 yaşındayken Cem Yılmaz ile başrolü paylaşan Berat Efe Parlar, dikkatleri üzerine çekti. 31 Mayıs 2004 doğumlu oyunucu Berat Efe Parlar İstanbul'da dünyaya geldi. Peki Berat Efe Parlar kimdir? İşte hayatı...
Magazin 10 Ocak 2019 - 16:21

Berat Efe Parlar henüz 3,5 yaşında iken katalog çekimlerinde yer almış ve Türkiye yüzünü çok ünlü bir markanın yüzü olarak görerek tanımıştır. Berat Efe Parlar, ilk olarak kendisini profesyonel anlamda televizyonlarda Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi kadrosunda gösterdi. İşte Berat Efe Parlar’ın merak edilenleri…

BERAT EFE PARLAR KİMDİR?

Berat Efe Parlar, oyunculuğa 3.5 yaşında çeşitli reklam film ve katalog çekimleriyle başladı. Küçük yaşta çok sayıda dizide rol alan Parlar, ”Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde denize düşüş sahnesinde küçük Osman'ın dublörlüğünü üstlendi.
berat-efe-insta

”Geniş Aile” dizisinde Cevahir'in oğlu Cücü'yü canlandıran Parlar, ”Fatmagül'ün Suçu Ne” dizisinde ise ”Kemal” karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Berat Efe, ”Melekler Korusun”, ”İşler Güçler”, ”Kardeş Payı”, ”Böyle Bitmesin”, ”Harem”, ”Arka Sokaklar” dizilerinin yanı sıra, ”Sır” adlı televizyon filminde de rol aldı.

berat-efe2