Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beren Saat: Dünya değişiyor, ben de değişiyorum
Beren Saat: Dünya değişiyor, ben de değişiyorum
Son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla takipçilerine Kenan Doğulu ile olan evliliğinde sorunlar olduğunu düşündüren oyuncu Beren Saat, yeni bir paylaşımda bulundu.
Magazin 12 Mayıs 2019 - 10:52

Uzun bir aradan sonra ekranlara dijital bir platform üzerinden dönen Beren Saat, Atiye adlı dizinin çekimlerine geride bıraktığımız ay başlamıştı. Son zamanlarda set ve İstanbul arasında gelip giden Beren Saat bir yandan da evliliği üzerindeki kara bulutlarla uğraşıyor. Her ne kadar taraflar konuyla ilgili olarak bir sorun olmadığını söylese de Beren Saat özellikle eski sevgilisiyle çekilmiş karelerini paylaşarak kafaları karıştırmaya devam ediyor.

BU DEFA ANNELER GÜNÜ PAYLAŞIMI

Paylaşımlarıyla haber olan Beren Saat, bu defa ‘Anneler Günü’yle ilgili bir kare paylaştı. Saat, anne ve anneannesiyle çektiği bir selfieyi “Dünya değişiyor, ben de değişiyorum… Ne zaman, benimle kim kaldı acaba deyip, arkama baksam en öndeler” notuyla paylaştı.