Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beren Saat’in yüzü gülüyor | Beren Saat’in Netflix projesinin detayları belli oldu
Beren Saat’in yüzü gülüyor | Beren Saat’in Netflix projesinin detayları belli oldu
Kocası Kenan Doğulu ile önümüzdeki perşembe günü boşanacağı yönünde haberler çıkan oyuncu Beren Saat'in sosyal medya hesabından yaptığı Netflix projesi ile ilgili paylaşım takipçilerini heyecanlandırdı.
Magazin 25 Mart 2019 - 12:43

Göbeklitepe’de sahneleri çekileceği söylenen diziyle ilgili olarak sosyal medya hesabından mutluluğunu paylaşan Beren Saat; “Resmi olarak bu projeye başlamamız çok heyecan verici” notunu düştü.

Takipçileri oyuncunun sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşımın altına çok sayıda yorumda bulunurken kimileri son zamanlarda Saat’in yaşadığı olayların bu dizinin reklamı şeklinde yorumlanabileceğini yazdı.

ATİYE HAKKINDA…

Başrolünde Beren Saat'in olduğu Atiye'nin kadrosunda: Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimler bulunuyor. Çekimlerine İstanbul'da başlanan ve başta Göbeklitepe olmak üzere Güneydoğu Anadolu'nun çeşitli şehirlerinde çekimlerine devam edilecek olan dizinin bu yıl gösterime girmesi planlanıyor. Anadolu topraklarından geçerek İstanbul'dan Göbeklitepe ve Nemrut'a uzanan bir hikaye anlatan dizide geçmişle gelecek, ruhsal olanla gerçek olan, keşifle dönüşüm iç içe geçiyor.

Son güncelleme: 14:55 - 25.03.2019