Beren Saat’ten hayranlarını sevindiren paylaşım

Şimdilerde başrolünde oynadığı Atiye adlı dizinin üçüncü sezon çekimleri için sette olan Beren Saat, sosyal medya hesabı üzerinden evlilik yıldönümlerini kutladı.

Beren Saat’ten hayranlarını sevindiren paylaşım

Evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolandığı yazılıp çizilen ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bu iddiaları adeta doğrulayan Beren Saat, karantina dönemini olumlu bir şekilde geçirmiş ve mutlu haberi de sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Evliliklerine ikinci bir şans veren çiftten Beren Saat, Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımla evlilik yıldönümlerini kutladı ve her şeyin yolunda gittiği mesajını verdi.

Çift 29 Temmuz 2014’te Los Angeles’ta evlenmişti.
KENAN DA BU ÖZEL GÜN İÇİN PAYLAŞIMDA BULUNDU

Eşi Beren Saat’in yaptığı paylaşım sonrasında Kenan Doğulu da günün anlam ve önemine uygun bir paylaşımda bulundu. İşte Kenan Doğulu’nun o satırları:

“Yıllar hızla akıp geçti ve bir yaşımıza daha girdik. Katlanarak büyüyen sevgim ve saygım mutluluğuma rehber ve ışık oldu. Her geçen gün daha iyi tanımak ve sarılmak, her türlü güçlüğü birlikte aşabilmek, yalnızlıktan uzak, bir o kadar güvende hissetmek ne güzel bir duygudur. Ne şanslıyım ki seni görmüş, bilmiş ve aşık olmuşum. Dünyama kattığın güzellikler ve sevildiğimi hissettiğim her an için ve verdiğin ilhamla kelimeler ve notaları buluşturduğum şarkılarıma yuvalık yaptığın için kalplerce teşekkürler anlayışlı, nazik, okyanus kalpli sevgilim Yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun… Can kenarında yerin hep sevda yanı”

 

Beren Saat, 'beceremediğimiz evlilik olsun' sözlerini açıkladı İlginizi Çekebilir Beren Saat, 'beceremediğimiz evlilik olsun' sözlerini açıkladı
Loading...