Sözcü Plus Giriş

Beren Saat’ten kafa karıştıran doğum günü paylaşımı

Oyuncu Beren Saat 35 yaşına girdi. Saat, doğum gününde sosyal medya sayfasından duygusal bir mesaj yayınladı. Eski sevgilisini kazada kaybeden Beren Saat, "Ayak bastığım en karanlık doğum günüm" diyerek duygusal bir not düştü.

Güncellenme: 12:47, 26/02/2019
Beren Saat’ten kafa karıştıran doğum günü paylaşımı

Oyuncu Beren Saat, 35 yaşına girdi. Doğum günü için sosyal medya sayfasından bir paylaşım yapan Saat, takipçilerine içini döktü. Makyajsız fotoğrafını paylaşan oyuncu, “Hayatımın ikinci yarısındayım” ifadelerini kullandı.

ESKİ SEVGİLİSİNİ ANDI

Beren Saat, yıllar önce bir yarışma programına katılmasını sağlayan ve 2004 senesinde trafik kazası geçirerek hayatını kaybeden eski sevgilisi Efe Güray’ı yaptığı doğum günü paylaşımında andı.  İşte Beren Saat’in o paylaşımı; Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkça ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kolektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim. Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe'yle şarkımız ‘Hero’ çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olacak. Yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum. Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenerek yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında bastan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitmemektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eğilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yasamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine… İyi ki varsınız , iyi ki doğduk!” ifadelerini kullandı.

İlginizi ÇekebilirBeren Saat'in Netflix dizisindeki rolü belli olduBeren Saat'in Netflix dizisindeki rolü belli oldu
Yayınlanma Tarihi:11:40,