Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beren Saat’ten ‘Kaynana’ göndermesi
Beren Saat’ten ‘Kaynana’ göndermesi
Geride bıraktığımız gün doğum gününü kutlayan Beren Saat, yaptığı paylaşımla kaynanasıyla sorunları olduğu yönündeki haberleri de böyle eleştirdi.
Magazin 28 Şubat 2017 - 10:10

Beren Saat, geçtiğimiz gün doğum gününü kutladı. Kenan Doğulu'nun organize ettiği parti, çok sayıda ünlü ismi bir araya getirdi. Doğulu'nun eşi için romantik aşk şarkıları seslendirdiği ve bir DJ'in de performans sergilediği partinin sürprizi ise, Oryantal Didem'di.

Beren Saat, doğum günü ile ilgili olarak Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Saat, fotoğrafını şu notla paylaştı

Sonsuzluk ve bir gün… Dans pistinin ortasında, Barış K bana hediye ettiği mini setini çalarken kimonomun püsküllerinin bile benden bağımsız dans ettiğini hissediyorum, etrafımdaki herkesin coşkulu enerjisini ve hücrelerime kadar özgürce bulutlara bağlı olduğumu… Beni kollarının arasına alıp güzel dileklerde bulunan herkese bırakıyorum kendimi gözlerim kapalı, kalbinden kalbime bir ışık yolu hayal ederek dinliyorum… Telefonum güzel dilek notlarıyla; sosyal medya zamanına göre yüz bin yıldır kullanmadığım, doğum günümde 2M olmuş Instagram sayfam kutlama mesajlarıyla; önüm arkam sağım solum hediyelerimle dolu… Sevilmek bu sevilmek… Kendine bir parti yapabilirdi bir kadın, kocasının ısmarlamasına gerek olmadan; “anlaşamadığı kaynanasıyla” gerçekte pistlerde dans arkadaşı olabilirdi; tüm sevdikleriyle kendine yaşadığı zamandan ya da coğrafyadan öte bir gün ayırabilirdi… Pek öyle oryantalli bir parti değildi bizimki daha ziyade DJ ve müzisyen arkadaşlarımızın bizi kabiliyetleriyle mest ettiği; hep yanı başımda duran ve sesiyle etrafımda meleklerin uçuştuğunu hissettiren müthiş müzisyenin, minik konserine ruhumu bıraktığım, bir anlığına canına bulduğu canan olmaktan başka hiç bir şey hissetmediğim sonsuz bir andı… Dünyanın yaşaması en zor ama sakinleri ona en tutkulu şehirlerinden İstanbul’un kalbinde seyrettim Güneş’in önce doğum günüme sonra Haliç’e doğuşunu… Candan içeri bir kaç dostun şahitliğinde iyi ki doğdum dedim; iyi ki yaşıyoruz! 33 yıl önce o saatlerde annemin çektiği sancıyı duyumsadım… Sonra kendimi aşka bırakıp üzerimde sevgilimin doğum günü hediyesi hırkamla rüyalara daldım… Bana zamanı dondurma gücü veren tüm sevgili kalplere, müziğe, dansa, aşka, bugünü bulduğumda anlamamı sağlayan Angelopoulos’a hayranlıklı bir selam olsun: ben sonsuzluk ve bir günüme erdim… Hala umutla gülebilen insanlara dokunmayınız efendim onlara sizin de ihtiyacınız olur…

beren-ic
Son güncelleme: 11:27 - 28.02.2017