Bergüzar Korel’e çirkin mesaj

Oyuncu Korel, ikinci çocuğu Han'a hamileyken bir sosyal medya kullanıcısının kendisine "Gebermeniz için dua ediyorum" dediğini,  bu yüzden de Instagram hesabını yorumlara ve özel mesajlara kapattığını açıkladı.

Bergüzar Korel’e çirkin mesaj

12 yıl önce meslektaşı Halit Ergenç ile evlenen oyuncu Bergüzar Korel 2010’da Ali’yi, geçen yıl da Han’ı dünyaya getirmişti.

38 yaşındaki oyuncu, Han’a hamileyken kendisine gelen bir mesaj üzerine Instagram hesabını yorumlara ve özel mesajlara kapattığını söyledi.

“VAHŞİ BİR ŞEKİLDE BANA DOKUNMASINI İSTEMİYORUM”

Korel, şu açıklamayı yaptı:

“Eminim bir çok kişi yorumlarım ve DM’lerim kapalı olduğu konusunda sitemkar eleştirilerde ulunuyor, sebebini merak ediyor. Çünkü artık kötü sözün de onu söyleyen kişinin de kontrolsüz ve vahşi bir şekilde bana dokunmasını istemiyorum, daha doğrusu o kişinin bana dokunduğunu sanmasına izin vermiyorum.”

“Artık sadece içimden geleni, gözümün gördüğünü korkmadan otosansür uygulamadan paylaşmak istiyorum. Söylenen her şeyi ciddiye alıp, üzülüp, o insanı kazanmaya çalışıp açıklama yapmayı da bıraktım.”

“GEBERMENİZ İÇİN HER GÜN DUA EDİYORUM”

“Ne zaman biliyor musunuz? İkinci yavruma hamileyken DM kutuma düşen bir mesajdan sonra… ‘Pi..n ve senin gebermen için her gün dua ediyorum.”

“Aman bırak, hasta onlar’ deyip, kestirip atmayın artık! Böyle diye diye vücut bulmuş bu şeytanlığı besleyip duruyoruz. Ben kendimi, psikolojimi bu iletişim yolunu keserek koruyorum.”

“SANAL ZORBALIĞA KARŞI SESSİZ KALMAYIN”

“Belki çelişkili gelecek yazdıklarım ama diğerini başaracak gücüm de isteğim de yok artık. Bir yerlerde sanal zorbalığa uğrayan birileri var ise özellikle yaşı küçük kardeşlerim bu yazdıklarımı okuyorsa eğer bunun bir suç olduğunu bilin ve lütfen ailenizle paylaşın, sessiz kalmayın!”

Bergüzar Korel'den duygusal mesaj: Senin izninle yapıyorum bu paylaşımı İlginizi Çekebilir Bergüzar Korel'den duygusal mesaj: Senin izninle yapıyorum bu paylaşımı