Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berk Oktay Merve Şarapçıoğlu çiftine ikinci şok! Yine çıplak fotoğrafları sızdırıldı
Berk Oktay Merve Şarapçıoğlu çiftine ikinci şok! Yine çıplak fotoğrafları sızdırıldı
Daha önce defalarca hackerlarla başı derde giren ve çıplak fotoğrafları sızan Berk Oktay Merve Şarapçıoğlu çiftinin yeniden çıplak fotoğrafları sızdı.
Magazin 30 Nisan 2018 - 23:52

Fox TV ekranlarında Savaşçı dizisinde Kaan karakteriyle son dönemde adından söz ettiren Berk Oktay’ın daha önce hackerlarla başı derde girmişti. Berk Oktay ve eşi Merve Şarapçıoğlu’nun çıplak fotoğrafları ve Berk Oktay’ın başka bir kadın ile öpüşürken olan fotoğrafları sızmıştı. Aradan aylar geçti, Berk Oktay Merve Şarapçıoğlu’nun çıplak fotoğrafları yine sızdı.

İlk olarak Berk Oktay’ın eşi Merve Şarapçıoğlu’nun Instagram hesabından Merve Şarapçıoğlu’nun dayak yediğini iddia edilen fotoğraflar sızdırıldı. Fotoğrafın bir estetik operasyon sonrası çekildiği ihtimali üzerinde de durulurken daha sonra çiftin çok özel fotoğrafları paylaşılmıştı… Bu olay sonrası Merve Şarapçıoğlu hesabı dondurmuştu.

as

Merve Şarapçıoğlu sosyal medya hesabını tekrar aktif hale getirdikten kısa bir süre sonra yeniden hacklendi. Berk Oktay’ın çıplak bir kadınla fotoğrafı ve uygunsuz görüntüleri paylaşıldı. Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu, dün gece yeniden hacklendiler. Hesabı hacklenen Merve Şarapçıoğlu hesabını kapattı.

AÇIKLAMA GELDİ

Çift konuyla ilgili açıklama yapmıştı. Açıklamanın tamamı şöyle:

a
Son güncelleme: 00:04 - 01.05.2018