Sözcü Plus Giriş

Berkay’dan sorumsuz davranış!

Arda Turan ile yaşadığı kavgayla gündeme gelen şarkıcı Berkay Şahin, önceki akşam bir mekandan çıkarken görüntülendi. Berkay'ın ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Eğlencenin dozunu kaçıran şarkıcı trafiği birbirine kattı.

Güncellenme: 15:17, 07/12/2018

Şu sıralar ikinci kez baba olacağı haberiyle gündemde olan Berkay dün akşam mekan çıkışı sergilediği tavırlarla çevredeki insanların dikkatini çekti. Eğlencenin dozunu kaçıran Berkay muhabirlerle konuşurken yaptığı hareketlerle de şaşırttı. Sıklıkla aynı cümleleri tekrar eden Berkay, alkollü bir şekilde aracının direksiyonuna geçerek trafikte bulunan diğer insanların canını da tehlikeye atarak, sorumsuz bir davranışa imza attı.

ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMANIN CEZASI NE KADAR?

Geriye doğru beş yıl içinde; ilkinde 6 ay, ikinci defasında 2 yıl, 3 ve fazlasında 5’er yıl ehliyet belgesine el konulur. Ehliyet 2 yıl süreyle elinden alınan sürücüler, sürücü davranışları geliştirme eğitimine katılmak zorundadır.

İlginizi Çekebilir3 konseri iptal edildi! Berkay Arda'ya tazminat davası açabilir mi?3 konseri iptal edildi! Berkay Arda'ya tazminat davası açabilir mi?
Yayınlanma Tarihi:15:04,