Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berke Kentli’den şoke eden itiraf: “Caner Toygar bana şiddet uyguladı”
Berke Kentli’den şoke eden itiraf: “Caner Toygar bana şiddet uyguladı”
İzdivaç programında tanıştığı Caner Toygar ile evlenen ve evliliği süresince şiddet gördüğünü iddia eden Berke Kentli, yaşadıklarını anlatırken canlı yayında gözyaşlarına engel olamadı. Genç kadın, yıllardır izdivaç gündemde kalan ve zaman zaman şiddet olaylarıyla anılan Caner Toygar'ın kendisini otomobilden atmaya çalıştığını söyledi.
Magazin 29 Ocak 2018 - 22:28

Katıldığı yarışma programlarıyla adını duyuran Caner Toygar ile Esra Erol’un izdivaç programında tanışıp evlenen Berke Kentli, Caner’den şiddet gördüğünü söyleyerek boşanma kararı almıştı.

GÖZ YAŞLARI SEL OLDU AKTI

TV8 ekranlarında yayınlanan programa konuk olan Berke, Caner’le ilgili olarak ilk kez konuştu. Berke, yaşadıklarını anlatırken göz yaşları adeta sel oldu. Kentli, “Caner’i sevdim ve güvendiğim için evlendim. Caner’den evlenmeden önce de şiddet gördüm ama onu değiştirebilirim sandım. Bana karşı uyguladığı ilk şiddet otomobilde gösterdi, beni arabadan atmaya çalıştı” şeklinde konuştu. Kentli’nin anlattıkları hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri dehşete düşürdü.