Berker Güven kimdir? Vatanım Sensin’in Aleksi kimdir?

Vatanım Sensin oyuncuları arasına dahil olan Berker Güven'in kim olduğu dizinin izleyicileri tarafından merak ediliyor. Vatanım Sensin'in Aleksi'ne dair detaylar... İşte Berker Güven!

Berker Güven kimdir? Vatanım Sensin’in Aleksi kimdir?

Vatanım Sensin’e Aleks rolüyle dahil olan Berker Güven’in kim olduğu merak ediliyor. İşte Vatanım Sensin’de Aleks rolünü alacak Berker Güven hakkında detaylar…

BERKER GÜVEN – VATANIM SENSİN ALEKS KİMDİR?

Başarılı ve genç oyuncu Berker Güven ise; Filipos'un oğlu, Leon'un kuzeni Aleksi karakteri ile seyirciyle buluşacak. Annesiz büyüyen Aleksi babası ile hiç anlaşamaz. Silah ve savaşın gücüne inanan Filipos ile hayata bakışı farklıdır Aleksi'nin. Paranın iktidar getirdiğini düşünen Aleksi için işgal altındaki İzmir de oyun alanıdır.

Berker Güven, 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan Berker Güven, adını ilk olarak Tiyatro sahnesinde duyurmuştur. Bir Tiyatro’da sahnelenen “Yen” adlı oyunda yardımcı erkek oyuncu rolünde yer alan Berker Güven, bu rolü ile ödül almıştır.

Berker Güven, 2017 yılında rol aldığı Babam filminde üstün bir oyunculuk performansı göstermiş, zor bir rolün üstesinden başarılı bir şekilde gelmiştir.

İşte Vatanım Sensin yeni sezonda Cevdet ve ailesini bekleyen tehlike! Yeni sezon ilk bölüm bu akşam İlginizi Çekebilir İşte Vatanım Sensin yeni sezonda Cevdet ve ailesini bekleyen tehlike! Yeni sezon ilk bölüm bu akşam