Berna Laçin, “Hayırlı kandiller” yazdı, hakarete uğradı

Referandum süreci, toplumdaki gerilimi ve hoşgörüsüzlüğü artırıyor. Sanatçı Berna Laçin, Regaip Kandili dolasıyla attığı 'hayırlı kandiller' tiviti yüzünden hakarete uğradı. Sanatçıyı takip eden bir şahıs, Laçin'e küfretti. Bunun üzerine Berna Laçin, küfürbaz şahsın tivitini kendi sosyal medya hesabından paylaştı ve "Hayırlı kandiller” diyene ana avrat küfreden dindarlar, bizim dindarlarımız…” yorumunda bulundu.

Berna Laçin, “Hayırlı kandiller” yazdı, hakarete uğradı

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından Regaip Kandili nedeniyle “Hayırlı Kandiller” mesajı yazınca, bir sosyal medya kullanıcısı tarafından hakarete uğradı. Laçin, olay sonrasında “Hayırlı kandiller” diyene ana avrat küfreden dindarlar, bizim dindarlarımız…” yorumunda bulundu.

ÇILDIRTAN TWİT
Berna Laçin, Twitter ve Instagram adresinden “Hayırlı Kandiller” mesajına “berna bu mübarek gün kaşarlık yapma gene. Kandilin mübarek olsun de. Bırak şu sosyal mesaj vermeyi” şeklindeki hakaret içeren Twitter kullanıcısına “Hayırlı kandiller” demek de suç! Neymiş, kandilin kutlu olsunmuş! 3 ay önce bunu ben desem “gavur” ilan edilirdim. Doğum günü mü bu, kutlayalım!” ifadeleriyle tepki gösterdi. Sanatçı hakeret eden şahsın adını ve yazdıklarını paylaşmayı da ihmal etmedi.

bernakandil Berna Laçin, referandum konusunda uyardı İlginizi Çekebilir Berna Laçin, referandum konusunda uyardı