Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berna Laçin’in TEOG isyanı
Berna Laçin’in TEOG isyanı
Geride bıraktığımız yıl kızı TEOG'a giren Berna Laçin sınavın kalkmasının ardından yaptığı paylaşımlarla hem gülümsetiyor hem de düşündürüyor.
Magazin 19 Eylül 2017 - 14:55

Oyuncu Berna Laçin ailesindeki üyeler üzerinden ve geride bıraktığımız yıl da bizzat kızı üzerinden deneyimlediği TEOG sınavı hakkında belki de pek çok ebeveynden daha fazla bilgi sahibi olmuş bir isim… Hatta bir gazetede yazdığı köşe yazısında bu konuya da derinlemesine değinen Berna Laçin sırf bu yüzden kendisine TEOG’la ilgili çok sayıda telefon geldiğini söyledi. Sosyal medya hesabından insanların TEOG’la ilgili fikir alabilmek adına kendisini aradığını söyleyen Laçin konunun muhatabı ben değilim Cumhurbaşkanı diyerek şu paylaşımda bulundu:

berna-lacin-ic
Berna Laçin ayrıca geride bıraktığımız günlerde sürekli değişiklik yaşanan eğitim sistemiyle ilgili esprili bir paylaşımda bulunmuş ve böylesi hızlı değişikliklerin sonucunun kötü olacağını söylemişti. İşte Laçin’in o paylaşımı:

berna-lacin-2

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.