Sözcü Plus Giriş

Berna Öztürk Survivor için ilişkisini bitirdi

Önceki akşam kardeşi Belma Öztürk ile Cihangir’de görüntülenen Bilge Öztürk, “Survivor”da yarışan diğer kardeşi Berna Öztürk hakkında ilginç bir açıklama yaptı.

Güncellenme: 10:53, 08/02/2017
Berna Öztürk Survivor için ilişkisini bitirdi

Bilge Öztürk, Survivor’da yarışan kardeşi Berna Öztürk hakkında ilginç bir açıklama yaptı. Öztürk, Survivor'a gideceği hafta erkek arkadaşından ayrıldı. Araya uzun bir ayrılık girecekti çünkü. Ne olacağını kestiremedi. 4 ay orada kalabilir, bu riski göze almak istemedi ve ilişkisini bitirdi” açıklamasında bulundu.

bilge

Avukatlığı bırakarak menajerliğe başlayan Bilge Öztürk, önceki akşam Cihangir’de bir mekândan çıkarken görüntülendi.  Öztürk, Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Survivor’da yarışan kız kardeşi Berna Öztürk için şunları söyledi:

“Üç haftadır kız kardeşimden uzağım, onu sadece televizyondan görüyoruz. Berna çok sportif bir kız… Boyu çok uzun, orada bulunan birçok erkek yarışmacıdan da uzun… Berna hırsıyla, başarısıyla aşacak bunları… Ada hayatına çok katkıları var; arkadaşları da bunu söylüyor. Kardeşimin performansının katlanarak artacağına inanıyorum. Zayıf olanların elenmesiyle performansının artacağını görecekler. Çok özlüyoruz; utanmasam burada ağlayacağım. Onu üzgün görmeye dayanamıyorum. Bazen kendisini sahile atıp tek başına oturup ağlıyor; biliyorum ki o göz yaşları bizim için… O da bizi çok özledi. Aile ödülünü dört gözle bekliyoruz. Buradan Acun Bey’e sesleniyorum. Lütfen aile ödülü olsun… Daha önceki senelerde vardı. Yakında oraya gitmek istiyorum. Tek planım o… Berna orada çok sessiz kaldı, konuşmuyor dinliyor… Bu durumdan dolayı da eziliyor çünkü performansı düşük olan onun ismini yazıyor, hatta yazanlardan biri de elendi. Biz ailecek kardeşimin arkasındayız ve kararlarının arkasındayız. Kız kardeşim Berna Survivor’a gideceği hafta erkek arkadaşı ile olan ilişkisini bitirdi. Çünkü araya uzun bir ayrılık gireceği için ve ne olacağını o da kestiremediği için hemen elenebilir de; 4 ay orada kalabilir de… Bu riski göze almak istemedi ve ilişkisini bitirdi.”

bernaicİlginizi ÇekebilirSurvivor'da kim elendi? (7 Şubat): Son bölüm izleSurvivor'da kim elendi? (7 Şubat): Son bölüm izle
Yayınlanma Tarihi:09:44,