Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bestemsu Özdemir Çağatay Ulusoy’la aşk mı yaşıyor? Bestemsu Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu?
Bestemsu Özdemir Çağatay Ulusoy’la aşk mı yaşıyor? Bestemsu Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu?
Bestemsu Özdemir Çağatay Ulusoy'la aşk mı yaşıyor? Bestemsu Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? Bugün magazin gündeminde en çok konuşulanlar arasında bu ikilinin aşk iddiaları var. Güzel oyuncu Kaç yaşında ve nerede doğdu? Çağatay Ulusoy'la aşk mı yaşıyor? İşte oyuncu hakkında merak edilenler eğitimi ve kariyeri...
Magazin 25 Ocak 2018 - 10:37

Can Yaman’dan ayrılan güzel oyuncu Bestemsu Özdemir’in ismi bu kez Çağatay Ulusoy ile birlikte anılıyor. Peki Bestemsu Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu?

bestemsu1

BESTEMSU ÖZDEMİR KİMDİR?

Bestemsu Özdemir, 20 Nisan 1992 tarihinde istanbul’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde moda tasarım bölümünden mezun oldu. Modellik yapmaya ise lise senelerinde başladı. Modellik zamanlarında Kıvanç Tatlıtuğ’un ağabeyi menajer Cem Tatlıtuğ ile tanışan Bestemsu Özdemir, kariyerine oyunculukla devam etme kararı aldı.

bestemsu2

Kara Para Aşk dizisinde canlandırdığı Nilüfer karakteri ile hatırlanan Bestemsu Özdemir, ilk olarak Sakarya Fırat adındaki dizide yer aldı. Uzun süredir meslektaşı Can Yaman ile ilişki yaşayan Bestemsu Özdemir, beraberliklerinin bittiğini bir etkinlikte açıklamıştı. Güzel oyuncu şu anda Meryem adlı dizide Beliz karakterini canlandırıyor.

GÜzel oyuncunun ismi bu aralar yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ile anılıyor. Önümüzdeki günlerde bu iddianın doğru olup olmadığı ortaya çıkacaktır.

Son güncelleme: 11:14 - 25.01.2018