Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Betül Demir 2018’e aşkla girdi
Betül Demir 2018’e aşkla girdi
Şarkıcı Betül Demir, yeni yıla Merter Hurry Inn Hotel’de sahne alarak girdi. Yeni yıl coşkusunu sahnede yaşayan Betül Demir, “Yeni yıldan aşk diliyorum. O da geldi” diyerek aşk yaşadığını ima etti. Çay tiryakisi Demir'in gündemi ise ülkemizin tarım politikalarıydı. Demir, "Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya sesleniyorum. Türkiye’de tarımcılık küçüldü. Tarım ülkemizde yok oluyor. Çiftçiler bu durumdan rahatsız. Artık ithal ürün yemek istemiyorum. Samanı bile ithal ettiğimizi duymak beni üzüyor” diye konuştu.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Ocak 2018 - 07:50

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan güzel şarkıcı Betül Demir, “2017'yi hatıralarla, başarılarla, bollukla, bereketle, şansla kapattım. Bu akşam da üç mislini, beş mislini dileyip yeni yıla gireceğim. Her sene olduğu gibi sahnedeyim. Bir sanatçı için yeni yıla sahnede girebilmek en önemli şey. Bu senede nar patlatacağım. Kıyamıyorum, beceremiyorum ama bu sene daha hazırım” diye konuştu.

STARLARLA YARIŞTI

Lübnanlı modacı Fouad Sarkis imzalı sahne elbisesiyle göz kamaştıran Betül Demir, “Her yılbaşında kıyafetlerimi o tasarlar. Bana uğur getirdiğine inanıyorum. ‘Ya buraya gel ya da ben oraya geleceğim' dedim. Bana bu kıyafeti hazırladı. Dünyada bir Jennifer Lopez, Rihanna, Beyonce ve Türkiye'de de bende var” dedi.

betul-demir-ic

ARABESK ALBÜM GELİYOR

Betül Demir, 2018 yılında pop müziğin dışında arabesk bir albümle müzikseverlerin karşısına çıkacağını söyledi. “Ben yorumcuyum” diyen Demir, “Akustik bir albüm yapacağım. Şu an repertuvar aşamasındayım. Kemik dinleyicimizin benden istediği şarkılar var. Bunların hepsini bir araya getiriyoruz. Ben bir yorumcuyum. Tarz değişikliği olmuyor. Ben yorumlarım” şeklinde konuştu. Sahne öncesi bir uğuru olup olmadığı sorulan güzel şarkıcı, “Asistanıma atar yapmadan hayatta sahneye çıkamam.

betul-demir-6

O da alıştı artık, mevzuyu anladı. Çok heyecanlı oluyorum. Yıllardır bu heyecan geçmiyor. En ufak bir aksaklıkta asistanıma atar yapıyorum” diyerek ilginç bir itirafta bulundu. Çay tiryakisi olduğunu belirten Demir, “Çay içmeden yapamam. Trabzon'dan özel çay getiriyorum. Onun dışında başka çay içmem” dedi.

betul-demir-ic-3

TARIM BAKANI’NA SESLENDİ

2018 yılı için dileklerde bulunan Betül Demir, Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya seslendi. Türkiye'de tarımcılığın giderek küçüldüğünü belirten Demir, “Şu sıralar ‘Organik Gerçeği' diye bir şey okuyorum. Tarım giderek ülkemizde yok oluyor. Çiftçiler bu durumdan rahatsız. Artık ithal ürün yemek istemiyorum. Buradan Tarım Bakanı'na sesleniyorum. Samanı bile ithal ettiğimizi duymak beni üzüyor” sözleriyle şaşırttı.

betul-demir-7

2018’E AŞKLA GİRDİ

Son olarak 2018'den aşk dilediğini sözlerini ekleyen Betül Demir, “Bence o geldi. Öyle de oldu” diyerek aşk müjdesi verdi. Demir, Sivasspor forması giyen Ergin Keleş ile yollarını ayırmıştı.

betul-demir-ic-2
Son güncelleme: 12:38 - 01.01.2018