Sözcü Plus Giriş

Beyaz Show neden yok? Kanal D yayın akışı Beyaz Show yeni bölüm ne zaman?

Beyaz Show programının Kanal D yayın akışında olmaması üzerine izleyicler neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorularını akıllara getirdi. 21 yılıdır cuma geceleri yayınlana Beyaz Show 10 Kasım cuma yayın akışında bulunmuyor. Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu program her hafta konukları ile olan sohbetleri ile eğlendirirken öte yandan skeçleri ile izleyiciyi kahkaya boğuyor. Peki Beyaz Show yeni bölüm ne zaman? Neden yok? İşte Kanal Dyayın akışı ve Beyaz Show hakkında merak edilenler...

null
Güncellenme: 22:39, 10/11/2017
Beyaz Show neden yok? Kanal D yayın akışı Beyaz Show yeni bölüm ne zaman?

21 yıldır izleyicileri kahkalara boğan Beyaz Show bu akşam neden yok? Kanal D ekranında yayınlana cuma akşamının vazgeçilmezi Beyaz Show 10 Kasım Cuma günü yayınlanmayacak. Sevilen Talk Show programında konuklar her hafta başlaşında payalaşılıyordu. Bu hafta konukların da belli olmaması izleyicilerin bu hafta Beyaz Show neden yok sorusunu yanıtını aramalarına sebep oldu. Peki Beyaz Show yayın akışında neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

BEYAZ SHOW NEDEN YOK?

Beyaz Show, 10 Kasım Cuma günü Kanal D ekranlarında yer almayacak. Kanal D yönetiminden konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. . Kanal D’nin yayın akışında, Beyaz Show’un programının başlangıç saatinde İsimsizler dizisinin yer alması nedeniyle izleyiciler yeni bölümün neden yayınlanmayacağını araştırıyor.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Beyaz Show programının gelecek hafta itibariyle normal akışına devam edecek. Beyaz Show’un yeni bölümünün 17 Kasım Cuma günü yayınlanması bekleniyor.

beyaz-show-ilk-bolum-880

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk-show programı “Beyaz Show”a geçen hafta; ünlü şarkıcı İrem Derici, “Yol Arkadaşım” filmi ile İbrahim Büyükak, ‘Yeni Gelin' dizisinin genç ve yetenekli oyuncuları Jessica May, Tolga Mendi ve 2017 Best Model Türkiye Birincileri Aslıhan Karalar ve Efe Sorarlı konuk oldu.

Eğlencenin tek adresi, Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show birbirinden renkli ve eğlenceli konuklarla izleyen herkese keyifli saatler yaşattı. Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma 23:30'da Kanal D’de yayınlanıyor.

KANAL D YAYIN AKIŞI

Siyah Beyaz Aşk
Saat: 02:25 – 04:00 (95 dakika)
Tür: Dizi
Özet: Doktor Aslı, kiralık katil Ferhat’ın hedefi oluyor; kötülükle mücadele onun için yaşam savaşına dönüşüyor!

Çocuklar Duymasın
Saat: 04:00 – 07:00 (180 dakika)
Tür: Dizi
Özet: Taş fırın erkeği Haluk ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem, tüm maceralarıyla yeniden ekranda!

İlginizi Çekebilir'Beyaz Show'da yayınlanan skeç izleyiciyi kırdı geçirdi!'Beyaz Show'da yayınlanan skeç izleyiciyi kırdı geçirdi!
Kanal D İle Günaydın Türkiye
Saat: 07:00 – 10:00 (180 dakika) c
Tür: Haber & Aktüalite
Özet: Türkiye'deki gelişmeler, yurdun dört bir yanından insan öyküleri, modadan, sağlığa bir çok alanda haberler ekrana geliyor.Meryem
Saat: 10:00 – 13:00 (180 dakika)
Tür: Dizi
Özet: Aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsıyla yanan Savaş, suçlu gördüğü Meryem’e hayatı zindan edecektir.Nursel’le Evin Tadı
Saat: 13:00 – 14:30 (90 dakika)
Tür: Yaşam & Hobi
Özet: Yemek, sağlık, moda, dekorasyon ve pratik çözümler hepsi Nursel'le Evin Tadı’nda!

İlginizi ÇekebilirBeyaz Show'a Şeyma Subaşı damga vurdu!Beyaz Show'a Şeyma Subaşı damga vurdu!

Magazin D
Saat: 14:30 – 16:15 (105 dakika) c
Tür: Eğlence
Özet: Magazin D özel röportajlar ve gündem yaratan haberlerle ekrana geliyor.

Arka Sokaklar
Saat: 16:15 – 18:45 (150 dakika)
Tür: Dizi
Özet: Şehrin kalbi arka sokaklarda atıyor!

18:45Ahmet Hakan’la Kanal D Haber
Ahmet Hakan’la Kanal D Haber
Saat: 18:45 – 20:00 (75 dakika) c
Tür: Haber & Aktüalite
Özet: Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeler, son dakika haberleri…

Arka Sokaklar
Saat: 20:00 – 23:45 (155 dakika)
Tür: Dizi
Özet: İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları…

23:45
İsimsizler

SEZON FİNALİN’DE NELER OLDU?

Sempatik sunucu Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show, 9 Haziran'da sezon finali yapmıştı. Sezonun son programına; Bengü, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Funda Gürses konuk oldu. Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı, sevilen talk- show programı “Beyaz Show”un sezon finalinde bu hafta; Türk Pop Müziği'nin sevilen sesi Bengü, ekranın sevilen isimleri Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koçve müthiş performansıyla Funda Gürses konuk oldu.

Yayınlanma Tarihi:20:54,