Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyaz Show neden yok? Kanal D yayın akışı Beyaz Show yeni bölüm ne zaman?
Beyaz Show neden yok? Kanal D yayın akışı Beyaz Show yeni bölüm ne zaman?
Fenomen talk show programı Beyaz Show Kanal D yayın akışında bu akşam olmaması neden yok ve yeni bölüm ne zaman sorularını akıllara getirdi. Uzun yıllardır Kanal D ekranlarında cuma geceleri yayınlanan Beyaz Show 13 Nisan'da yayın akışında bulunmuyor. Peki Beyaz Show yeni bölüm ne zaman? Neden yok? İşte Kanal D yayın akışı...
Magazin 13 Nisan 2018 - 14:57

Beyaz Show bu yıl 21. sezonuna girdi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da izleyicileri kahkahalara boğan Beyaz Show bu akşam yayın akışında bulunmuyor. Neden yok ve yeni bölüm ne zaman soruları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Beyaz Show yeni bölümün konukları da belli değil. İşte Beyaz Show hakkında merak edilenler ve 13 Nisan 2018 Kanal D yayın akışı…

BEYAZ SHOW NEDEN YOK?

21 yıldır yayınlanan ekranların fenomen programı Beyaz Show bu akşam yayınlanmayacak. Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla yayında olan ve her hafta birbirinden ünlü konukların yer aldığı program neden yayınlanmayacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmış değil.

BEYAZ SHOW YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Beyazıt Öztürk'ün sunumu ile 20 yılı aşkın süredir Kanal D ekranlarında olan Beyaz Show 20 Aralık Cuma günü saat 23.45'te ekranlarda olacak.

13 NİSAN 2018 KANAL D YAYIN AKIŞI

16:30
ARKA SOKAKLAR
TEKRAR

18:45
AHMET HAKAN’LA KANAL D HABER

20:00

ARKA SOKAKLAR
TEKRAR

21:30

MİRAÇ KANDİLİ ÖZEL

23:00

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ
TEKRAR

02:00

SİYAH BEYAZ AŞK
TEKRAR