Beyaz Show saat kaçta başlayacak? Beyaz Show’un 1 Aralık konukları belli oldu

Beyaz Show'un bu akşam yayınlanacak bölümünde konukları kimler olacak? Beyaz Show saat kaçta yayınlanacak? Beyazıt Öztürk bu hafta da birbirinden renkli isimleri ağırlayacak. Beyaz Show'un 1 Aralık Cuma günü yeni bölüm konukları bu hafta "Aile Arasında" filminin başrol oyuncuları ve ünlü sanatçı Funda Arar olacak.

Beyaz Show saat kaçta başlayacak? Beyaz Show’un 1 Aralık konukları belli oldu

Beyaz Show’un 1 Aralık 2017 Cuma akşamı konukları kimler olacak? Beyaz Show ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Aile Arasında filminin başrol oyuncuları Gülse Birsel, Engin Günaydın, Derya Karadaş, Erdal Özyağcılar, Ayta Sözeri, Fatih Artman ve ünlü sanatçı Funda Arar bu gece Beyaz Show’da yer alacak.

BEYAZ SHOW NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Beyaz Show bu akşam 23.45’te Kanal D’de yayınlanacak. Programda vizyona yeni giren Aile Arasında filminin senaristi Gülse Birsel film hakkında merak edilenleri yanıtlayacak.

Adını Gülse Birel’in Yalan Dünya Dizisi’ndeki Zerrin karakteri ile duyuran Derya Karadaş da Beyaz Show’a konuk olacak isimlerin arasında yer alıyor.

Güldür Güldür Show, Yalan Dünya ve Komedi Türkiye gibi projelerde bulunan ve renkli kişiliği ile dikkat çeken Derya Karadaş Beyazıt Öztürk’ün sorularını yanıtlayacak.

Avrupa Yakası’nda da birlikte rol aldığı Gülse Birsel’le yeni bir projede buluşan Engin Günaydın da ünlü şovmenin sorularını yanıtlayacak. Usta oyuncu Erdal Özyağcılar da rol aldığı sinema filmi hakkında bilgiler verecek.

Programa ünlü sanatçı Funda Arar da şarkıları ile renk katacak.
aile-arasinda-iceri

AİLE ARASINDA VİZYONA GİRDİ

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz'ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

İşte Gülse Birsel'in yeni filmi 'Aile Arasında'nın fragmanından kareler! İlginizi Çekebilir İşte Gülse Birsel'in yeni filmi 'Aile Arasında'nın fragmanından kareler!

Kadrosunda Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Erdal Özyağcılar, Şevket Çoruh, Devrim Yakut, Fatih Artman, Deniz Hamzaoğlu, Derya Karadaş, Devin Özgür Çınar, Arif Erkin, Ünal Yeter, Rıza Akın, Erdal Cindoruk, Ayta Sözeri, Su Kutlu gibi oyuncuları bulunduran yerli komedinin yönetmen koltuğunda Annemin Yarası ve Silsile gibi dram filmlerine imza atan Ozan Açıktan oturuyor.

Derya Karadaş kimdir? Bu akşam Beyaz Show'da olacak... İlginizi Çekebilir Derya Karadaş kimdir? Bu akşam Beyaz Show'da olacak...