Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyaz Show’un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show saat kaçta başlıyor? İşte 12 Ocak fragmanı…
Beyaz Show’un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show saat kaçta başlıyor? İşte 12 Ocak fragmanı…
Yıllardır ekranların vazgeçilmez eğlence programı Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler, bu akşam saat kaçta başlıyor? Beyaz Show geçen hafta yılbaşı nedeniyle yayınlanmamıştı. 22 yıldır devam eden program Beyaz Show saat kaçta başlayacak, konukları kimler olacak merak ediliyor? Kanal D, 15 Aralık'ta yayınlanacak bölümün konuklarını duyurdu. İşte detaylar...
Magazin 12 Ocak 2018 - 19:16

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi Beyaz Show 15 Aralık konukları belli oldu. Peki Beyaz Show saat kaçta başlıyor? Fenomen program Beyaz Show’un takipçileri bu akşamki konuklarını merak ediyor. İşte 12 Ocak Beyaz Show konukları…

BEYAZ SHOW SAAT KAÇTA?

Beyaz Show 12 Ocak 2017 Cuma akşamı canlı yayınla saat 23.45’te Kanal D’de yayınlanacak.

BEYAZ SHOW KONUKLARI KİMLER?

Biribirinden renkli ismleri konuk edecek Beyaz Show bu akşam yeni sezon 3. bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölüm fragmanı ile Beyaz Show'un konukları da belli oldu. 12 Ocak akşamı saat 23.45'te başlayacak talk show programı yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek gibi. İşte Beyaz Show'un konukları…

Beyaz Show'a bu hafta; Koray Avcı, Gupse Özay, Eda Ece, Aksel Bonfil ve Gözde Atasoy Kökçü konuk oluyor. Beyaz Show, Beyazıt Öztürk’ün eğlenceli sunumu, ilginç ve ünlü konukları, komik skeçleri ile her hafta sıkı bir şekilde takip ediliyor.

Sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu hafta da izleyicileri ile buluşacak.

koray-avci
Koray Avcı

gupse-ozay-sli

Gupse Özay

eda-ece-y-sli
Eda Ece

gozdeatasoy880

Gözde Atasoy Kökçü

Kanal D'nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; sevilen şarkıcı Koray Avcı, “Deliha 2” filmi ile Gupse Özay, Eda Ece, Aksel Bonfil ve ünlü haber spikeri Gözde Atasoy Kökçü konuk oluyor.

BEYAZ SHOW NE ZAMAN BAŞLAMIŞTI?

Beyaz Show, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı; 6 Aralık 1996’dan beri Cuma geceleri Kanal D’de (2000-2001 Star TV) canlı yayınlanan talk-show programıdır.

Ömer Karacan’ın kurduğu Radyo Klas’tan gelen teklif üzerine, Beyazıt Öztürk’ün yolu İstanbul’a düştü. Burada, “Gece Tavuğu” adlı programla profesyonel yayıncılığa başladı ve geniş bir dinleyici kitlesi oluşturdu. Yine Karacan tarafından, 1995’te kurulan Number One TV’ye geçen Öztürk’ün yıldızı burada parladı. Webcam aracılığıyla stüdyodan, “Beyaz” adıyla canlı yayın yapmaya başladı. Programında yüzü görünmeden, karanlık bir silüet olarak izleyiciye seslendi ve büyük ilgi gördü. 90’lı yılların ortalarında, kariyerinde radyoculukla başlayan bu süreç, televizyon programları ve stand-up gösterileriyle devam etti.

Number One TV’de geçirdiği uzunca bir zamandan sonra, başka bir televizyon programı için Kanal 6’ya geçti. Ancak, Öztürk’ün 1996 yılında Kanal D’ye geçmesi ile birlikte “Beyaz Show” adlı talk-show programını sunmasıyla birlikte ülke çapında tanınmıştır ve 6 Aralık, 1996 tarihinde programının ilk bölümüyle ilk konukları Hande Ataizi ve o günlerde Atv’de Gece Kuşu adlı talk-show’u sunan Okan Bayülgen’di. Beyaz Show, komedi ve eğlence unsurlarını da içermesiyle Türk halkı tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Programda kısa film tadında skeçler çekmiştir ve programa telefon ile bağlanmak mümkündür. Ayrıca telefonla programa katılan ünlüler de olmuştur. Best Model of Turkey ve yetenek yarışmaları birincileri programa çıkartılmıştır. Stüdyo yaklaşık 50 kişilik bir kapasiteye sahipti. Genellikle bir kişi konuk alınıyordu ya da en fazla üç kişi konuk alınıyordu. Gelen ünlülere absürt şakalar da yapmaktadır.

 

1996’da Kanal D’de yayınlanmaya başlayan Beyaz Show, 2000 yılının Eylül ayında Star TV’ye geçmiştir. Ama sadece bir sezon orada kalmıştır, 2001 yılının Haziran ayında sezon finaline girmiştir ve aynı yılın Eylül ayında tekrar Kanal D’ye geçmiştir. Star TV’de yayınlandığı dönemde Cumartesi akşamları, Okan Bayülgen’in Zaga programı ile saatleri ve günleri çakışmıştır, bu yüzden iki talk-show programı arasında o dönem reyting karşılaştırması olmuştur. Genellikle müzikle ilgili veya müzisyen konuklar programa çıkarak genelde son çıkan albümlerinden şarkılar söylemiştir. Hande Ataizi ve Cem Davran’ın sunduğu talk show İki Kere İki Cumartesi akşamları yayınlandığı için Beyaz Show, Perşembe akşamları ve Zaga ise Cuma akşamları yayınlanmıştır.

Beyaz Show’a yeni ünlü konuklar gelmeye başlamıştır. Genellikle Dizi ve Film’lerin oyuncu kadroları programa alınmıştır ve bir de Müzisyen alınmıştır.

2009 yılında Beyazıt Öztürk’ün programı bitirip Star TV’de Ucunda 1 Milyon Var adlı bi yarışma programına başlamasıyla birlikte çok tepki almıştır ve Facebook’ta Beyaz Show’un tekrar yayına girmesi için bir grup kurulmuştur. Grup yaklaşık 1.500.000 milyon kişiyi geçmiştir.[kaynak belirtilmeli] Çok fazla yoğun istek üzerine, Beyaz Show tekrar yayına başlamıştır. 2005 yılından sonra programa çok sayıda dünya starı konuk gelmeye başlamış ve 31 Mayıs Cuma günü Gezi Parkı Protestoları nedeniyle program o gün yayınlanmamış ve 7 Haziran 2013’te ise program sezon finali yapmıştır. 11 Ekim’de ise program yeni sezona açılış yaptı.

Son güncelleme: 12:45 - 01.03.2019