Sözcü Plus Giriş

Beyaz Show’da bu hafta kimler var? Beyaz’ın konukları belli oldu mu? (10 Şubat)

Beyaz Show'a bu hafta kimler konuk olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlanmayan Beyaz Show bu akşam yayınlanacak? Kanal D yayın akışında yer alan Beyaz Show'un sevenleri bu akşam kimlerin konuk olarak katılacağını merak ediyor. İşte 10 Şubat Cuma günü Beyaz Show'un konukları...

null
Güncellenme: 07:42, 10/02/2017
Beyaz Show’da bu hafta kimler var? Beyaz’ın konukları belli oldu mu? (10 Şubat)

Beyaz Show’da bu hafta kimler konuk olarak katılacak mı? Kanal D’de Cuma akşamları ekranlara gelen ve ünlü komedyen Beyazıt Öztürk tarafından sunulan fenomen program Beyaz Show, bu sene 21. sezonunu kutluyor. Beyaz Show yapımcıları bu sene programı her hafta değil iki haftada bir ekrana getirme kararı aldılar. Beyaz Show, konukları ile birlikte iki haftada farklı bir mekanda ekrana geliyor. Peki bu akşam Beyaz Show yayınlanacak mı? Beyaz Show’un konukları kimler olacak?

Beyaz Show bu hafta yine farklı konukları ile seyircilerin karşısına çıkacak. Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı, sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Pop müziğin efendi prensi Mustafa Ceceli, ünlü şarkıcı İrem Derici, Doktor Oğuz Özyaral, “Olanlar Oldu” filmiyle izleyenleri kahkahalara boğan güzel oyuncu Tuvana Türkay, “Fırıldak Ailesi” filmiyle Yılmaz Vural; filmin yaratıcısı, mizahın usta kalemi Varol Yaşaroğlu ve “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısıyla listeleri alt üst eden Çağatay Akman konuk oluyor. Beyaz Show bu akşam 23.30’da Kanal D’de ekrana gelecek.