Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyaz Show’da Survivor Cumali’ye büyük sürpriz
Beyaz Show’da Survivor Cumali’ye büyük sürpriz
Survivor 2018'den son elenen isim olan Cumali Akgül, Survivor kariyerinin başladığı Beyaz Show'a bu defa ayrılığın ardından konuk oldu. Survivor Cumali'ye Beyazıt Öztürk büyük bir sürpriz yaparak 3 çocuğunu canlı yayına çıkardı. Cumali ile çocukları arasında canlı yayından duygu dolu anlar yaşandı.
Magazin 21 Nisan 2018 - 10:43

Survivor’a katılmak için Iğdır’dan İstanbul’a yürüdükten sonra çıktığı Beyaz Show’da Acun Ilıcalı tarafından yarışmaya kabul edilen Cumali Akgül, bu defa elendikten sonra Beyaz Show’a konuk oldu. Yarışma nedeniyle çocukların uzun bir süre ayrı kalmak zorunda kalan Cumali için Beyaz Show’un çok büyük bir sürprizi vardı.

Cumali’nin tahmin etmediği bir zamanda stüdyoya gelen çocuklara olan özlemi çok anlamlıydı.

Öte yandan Beyaz Show ve Beyazıt Öztürk dün Twitter’da TT oldu. “Çocuklar Ölmesin” dediği için örgüt propagandası yapmakla suçlanan ve kamuoyunda ‘Ayşe Öğretmen’ olarak bilinen eğitim görevlisi Ayşe Çelik’in dün 8 aylık bebeğiyle cezaevine girmesinin ardından Öztürk eleştiri yağmuruna tutuldu. Yıllardır ekranlarda şov programı yapan Beyazıt Öztürk, Ayşe Öğretmen’in yargılanma sürecinde, telefon bağlantısının kendi inisiyatifi dışında geliştiğini ifade etmiş ve kamuoyundan özür dilemişti.

Son güncelleme: 12:07 - 21.04.2018