Beyaz Show’un 15 Aralık konukları belli oldu! Beyaz Show saat kaçta başlayacak?

Beyaz Show bu gece yine birbirinden renkli konukları ağırlayacak. 22 yıldır devam eden program Beyaz Show saat kaçta başlayacak, konukları kimler olacak merak ediliyor? Kanal D, 15 Aralık'ta yayınlanacak bölümün konuklarını duyurdu. Peki Beyaz Show saat kaçta başlayacak? İşte yeni sezon 6. bölüm Beyaz Show konukları...

Beyaz Show’un 15 Aralık konukları belli oldu! Beyaz Show saat kaçta başlayacak?

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi Beyaz Show 15 Aralık konukları belli oldu. Beyaz Show bu akşam birbirinden renkli konukları ağırlayacak. Peki saat kaçta başlayacak? Bu akşam Beyaz Show’da ‘Acı Tatlı Ekşi’ filminin oyuncuları olacak. Ayrıca bir efsane futbolcu da konuk olacak.Merak edilen konukları ve Beyaz Show'un bu akşam saat kaçta başlayacağını haberimizden öğrenebilirsiniz.

BEYAZ SHOW KONUKLARI KİMLER?

Beyaz Show'a bu hafta; Mustafa Ceceli, Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy ve Tümer Metin sürprizi. Beyaz Show 15 Aralık 2017 Cuma akşamı canlı yayınla saat 23.45’te Kanal D’de!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk-show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Türk pop müziğinin sevilen sesi Mustafa Ceceli, “Acı Tatlı Ekşi” filmi ile sevilen oyuncular Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy, efsane futbolcu Tümer Metin konuk olacak.

BEYAZ SHOW SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Sempatik sunucu Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show 15 Aralık 2017 Cuma akşamı canlı yayınla saat 23.45'te Kanal D'de olacak.

Buğra Gülsoy kimdir? Yakışıklı oyuncu nerede doğdu kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Buğra Gülsoy kimdir? Yakışıklı oyuncu nerede doğdu kaç yaşında? Özge Özpirinçci kimdir? Nerede doğdu ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Özge Özpirinçci kimdir? Nerede doğdu ve kaç yaşında?