İşte Beyaz Show’un 22 Aralık konukları! Beyaz Show saat kaçta başlayacak?

Beyaz Show saat kaçta başlayacak ve konukları kimler olacak? Beyaz Show, sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle bu hafta da yine şahane olacak. Kanal D, 22 Aralık'ta yayınlanacak bölümün konuklarını duyurdu. Peki Beyaz Show saat kaçta başlayacak? İşte ayrıntılar...

İşte Beyaz Show’un 22 Aralık konukları! Beyaz Show saat kaçta başlayacak?

Cuma gecelerinin vazgeçilmez programı Beyaz Show yıllardır en çok takip edilen programlar arasında yer alıyor. Kanal D’nin sevilen programının sunucusu Beyazıt Öztürk kısa zaman önce programa bir canlı yayın nedeniyle ara vermek zorunda kalmıştı. Program daha sonra banttan yayınlandı ve artık yeniden canlı yayınlanmaya başlandı. İzleyiciler Beyaz Show saat kaçta başlayacak sorusunun cevabını araştırıyor. İşte Beyaz Show’un bu haftaki konukları ve yayın saati…

BEYAZ SHOW SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Beyaz Show 22 Aralık 2017 Cuma akşamı canlı yayınla saat 23.45’te Kanal D’de yayınlanacak. Kanal D'nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; dünyaca ünlü aktör Jean Claude Van Damme, ünlü oyuncular Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel, ünlü şarkıcı Gökçe, Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol takımı oyuncuları Gigi Datome ve Melih Mahmutoğlu konuk oluyor.

Gökçe Dinçer ya da bilinen adıyla Şarkıcı Gökçe kimdir? İlginizi Çekebilir Gökçe Dinçer ya da bilinen adıyla Şarkıcı Gökçe kimdir?

 

Tolgahan Sayışman kimdir? İşte yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler.. İlginizi Çekebilir Tolgahan Sayışman kimdir? İşte yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler.. Hande Erçel kimdir? Siyah İnci'nin Hazal'ı nerede doğdu ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Hande Erçel kimdir? Siyah İnci'nin Hazal'ı nerede doğdu ve kaç yaşında?