Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyazıt Öztürk’ten evlilik haberlerine son nokta!
Beyazıt Öztürk’ten evlilik haberlerine son nokta!
Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Yerel Zincirler ve Perakende Fuarı'nın gala gecesinde Beyazshow'u gerçekleştiren Beyazıt Öztürk, ünlü iş adamı Ali Ağoğlu'nu konuk aldı.
Magazin 13 Nisan 2018 - 10:05

Kadir Çöpdemir ile Ali Ağaoğlu’nu ekonomik sorulara boğan Beyazıt Öztürk, ‘Siz de emlak kralısınız, Trump’da öyle… Türkiye’ye başkan olmayı düşünür müsünüz’ sorusuna yanıt aradı. ‘Ben iş adamıyım, siyaset benim kulvarımda değil’ diyen Ağaoğlu, ‘Zaten Trump da örnek alınacak biri değil’ dedi. Show programı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Beyazıt Öztürk, verdiği kilolarla dikkat çeken Cem Yılmaz’ın da vücudunu beğendiğini söyledi. Öztürk, ‘Güzel olmuş, demek onun hocaları iyi, başarılı’ dedi.

beyaz-ic

Kendisinin spor yapsa da zayıf göstermesinin zor olduğunu belirten Öztürk, ‘Ben kemik yoğunluklu bir insanım, spor yapsam da zayıf göstermem’ dedi. Evliliği artık düşünmediğini söyleyen Beyazıt Öztürk ‘Çocuk özlemimi de arkadaşlarımın çocuklarından gideriyorum, ama evlilik olmasa da hayatımda bir kadın istiyorum’ dedi. Son günlerde hakkında çıkan ev aldı haberlerini yalanlayan Öztürk, ‘Ev almadım, sadece şehirden biraz uzaklaştım, kirada oturuyorum’ dedi.