Beyaz Melek filmi nerede çekildi? Beyaz Melek konusu ne ve oyuncuları kim?

Beyaz Melek nerede çekildi merak ediliyor. Mahsun Kırmızıgül'ün hem rol aldığı hem de yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını üstlendiği "Beyaz Melek"in filmi sinemaların ardından televizyonda da gösterilmeye devam ediyor. Peki, Beyaz melek filmi konusu ve oyuncuları kimler?

Beyaz Melek filmi nerede çekildi? Beyaz Melek konusu ne ve oyuncuları kim?

Beyaz Melek filmi, 2007 yılında vizyona girmesinin ardından işlediği konu ve elde ettiği seyirci rakamları ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. Birçok usta ismin de rol aldığı filmde huzurevindeki yaşlıların öyküsü anlatılıyor. Peki Beyez Melek filmi nerede çekildi? Beyaz Melek konusu ne ve oyuncuları kim?

BEYAZ MELEK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Beyaz Melek filminin çekimleri İstanbul, Adapazarı, Tuzgölü ve Diyarbakır'da gerçekleştirildi.

BEYAZ MELEK OYUNCULARI

Beyaz Melek filmi; Arif Erkin, Yıldız Kenter, Erol Günaydın, Ali Sürmeli, Nejat Uygur, Emel Sayın, Gazanfer Özcan, Yavuz Bingöl, Zeynep Tokuş'un yer aldığı dev oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekerken, başrolde Sarp Apak ve Mahsun Kırmızgül yer alıyor.

BEYAZ MELEK FİLMİ KONUSU

Filmin öyküsü kısaca şöyle: Hastalığı sebebiyle, İstanbul'a kontrol ve tedavi amacıyla Diyarbakır'dan gelen Mala Ahmet, hastaneden kaçar. Oğulları Ali ve Reşat babalarını kaybetmenin telaşıyla İstanbul sokaklarını arşınlarken, Mala Ahmet'in yolu tesadüfen bir huzurevinin kapısına düşer. Huzurevi sakinleri Mala Ahmet'i terk edilmiş sanarak içeri alırlar. Koşmaktan yorulan ve şaşkınlığı her halinden belli olan Mala Ahmet yepyeni bir dünya ve o dünyanın kahramanlarıyla tanışır.