Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beylikdüzü 4’üncü Barış ve Sevgi Buluşmaları Sıla konseriyle son buldu
Beylikdüzü 4’üncü Barış ve Sevgi Buluşmaları Sıla konseriyle son buldu
Beylikdüzü 4’üncü Barış ve Sevgi Buluşmaları, ünlü sanatçı Sıla’nın yaklaşık 100 bin kişilik muhteşem konseriyle final yaptı.
Magazin 10 Eylül 2017 - 12:09

Cumhuriyet Caddesi’nde gerçekleşen konser öncesi ‘'Çardakaltı Sohbetleri Adelet Söyleşileri'' kapsamında eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ahmet Ümit ve Haldun Hürel’in İstanbul üzerine söyleşisiyle başlayan final günü, İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıldönümü kutlamalarıyla devam etti. Bir birinden güzel gösterilerinin ardından sahneye çıkan ünlü sanatçı Sıla, alanı dolduran yaklaşık 100 bin kişiye unutulmaz bir final gecesi yaşattı. Yaklaşık 2 saat süren konser sonunda Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ünlü sanatçı Sıla'ya çiçek taktim etti.
silaaa
‘100 BİNİN ÜZERİNDE İNSAN VAR’
Final gecesi konuşma yapan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘'İstanbul'un rekoru bugün Beylikdüzü’nde yaklaşık 100 binin üzerinde insan var. Coşkuyu buradan görüyorsunuz. Ben tahmin ediyorum İstanbul Çağrımıza ses verdi. Bugün barışın, sevginin ve kardeşliğin mesajını verildiği Beylikdüzü'nden son günümüzde bu duygularda buluşalım dedik. İstanbul’a mesaj verdik İstanbul'da cevap verdi ve buraya geldi. Umut ediyorum herkesin zevkle ayrıldığı bir gece olsun'' dedi.
(İHA)

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.