Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyonce dokuzuncu evlilik yıldönümünü bir video ile kutladı
Beyonce dokuzuncu evlilik yıldönümünü bir video ile kutladı
Dünyaca ünlü pop yıldızı Beyonce ve Jay Z'nin dün evlilik yıl dönümüydü. Paylaşım yapmayan yıldız önce "Acaba kutlamayacak mı?" diye düşündürse de sonrasında paylaştığı video milyonlar tarafından izlendi.
Magazin 5 Nisan 2017 - 13:07

4 Nisan 2008’de hayatlarını birleştiren Beyonce ve Jay Z’nin dün dokuzuncu evlilik yıl dönümüydü. Tüm gün sosyal medyada ve magazin sitelerinde ikilinin dokuzuncu yılı kutlandı. Ne var ki Beyonce ‘den bir atak gelmedi. Saat 22.00 civarında Die With You adlı bir video paylaştı. Hayatına dair en güzel anların yer aldığı videoda daha önce kimsenin görmediği sahneler de vardı. Blue’nun babasıyla eğlenmesi, Beyoncé’nin Jay Z ile tatilde yaşadığı romantik anlar, düğün günü, parmaklarına yaptırdıkları dövmeler, Beyonce’nin Blue’yu doğurduğu gün ve daha fazlasının yer aldığı klipte dokuz yıllık evliliğin tutkusunu her saniyesinde hissediyorsunuz. Beyonce’nin bu paylaşımı iki saat dolmadan 4 milyondan fazla beğeni aldı.