Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyza Şekerci: Mesajları okudukça gülümsüyoruz
Beyza Şekerci: Mesajları okudukça gülümsüyoruz
Oyuncu Beyza Şekerci, sosyal medya hesabı üzerinden bebeği hakkında verdiği kararlara olumsuz yorumlarda bulunan takipçilerine seslendi.
Magazin 10 Ocak 2019 - 07:53

Geçtiğimiz yıl ekim ayında bebeklerini kucaklarına alan oyuncu çift Beyaz Şekerci ve Engin Hepileri anne baba olmanın tadını çıkartıyor. Kısa bir süre önce bebekleriyle çekilmiş bir aile fotoğrafını hesabından yayınlayan Beyza Şekerci kısa bir süre önce yaptığı paylaşım üzerinden takipçilerine seslendi. Bebekleriyle birlikte karlı havanın tadını çıkartmak adına kısa süreli bir kaçamak yapan ve tatillerinden keyifli bir kareyi de hesabından paylaşan Şekerci, kendisi ve bebeği hakkında yapılan yorumlara şu yanıtı verdi:

“Bu fotoğrafın hikayede harcanmasına gönlüm razı gelmedi… Can'ı bu fotoğrafta görüp soğuk endişesiyle panikleyen mesajları okudukça gülümsüyoruz. Toplum olarak bebeklerin birçok şeyi yapmaması, yeni doğurmuş kadının evine kapanması, anne babanın her şeyden uzunca bir süre uzak kalması üzerine geçmişten bu güne gelmiş kalıplarımız var. Kimine göre doğrudur saygı duyarım ama biz böyle yaşamıyoruz. İstanbul’da girip çıkılan bir sürü havasız kalabalık ortamda olmaktan çok daha sağlıklı, bol oksijenli bir yerdeyiz. Güzelce giydirip, keyifle ve gönül rahatlığıyla da kısa süreli temiz hava almaya çıkarttık Can'ı. Her şey kontrol altında, yani demek istediğim Can bizim hayatımıza dahil oldu, biz de onun hayatına… Bizden tavsiye, daha kıymetli bir şey yok çok şükür”