Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Binnur Kaya, iki yıl sonra yeniden ekrana dönüyor
Binnur Kaya, iki yıl sonra yeniden ekrana dönüyor
Ödüllü oyuncu Binnur Kaya, Fox TV ekranlarında yayınlanacak Bu Sayılmaz dizisinde yine sıra dışı bir karakteri canlandıracak. Avrupa Yakası'nda canlandırdığı Şahika Koçarslanlı karakteriyle fenomen olan Kaya, yeni dizisinde bambaşka bir karaktere bürünüyor.
Magazin 30 Temmuz 2017 - 16:17

 

Yakında ekrana gelecek olan ‘Bu Sayılmaz' adılı dizinin başrolünü usta oyuncu Binnur Kaya üstlendi., Kıvırcık saçları, rüküş giyim tarzıyla ‘Bu Sayılmaz’ sahnesinin en renkli karakterlerinden birine can verecek olan Kaya, yeni sitcom’da bir barda sahne alan ‘Küçük Semiha’ karakteriyle izleyiciyi ekrana kilitleyecek.
binnur-kaya-2_
2 YIL SONRA DÖNÜYOR
Usta oyuncu, çalıştığı barın en güçlü sesi olan, fantezi müzik dalında halkın onu çok sevdiğini düşünen ve aynı zamanda da şiddet içeren şarkı sözleriyle etrafındakilere korku salan ‘Küçük Semiha’ rolüyle dikkat çekecek. 2 yıl aradan sonra ekrana dönmeye hazırlanan Kaya, fenomen karakterleri canlandırmıştı. Bunlardan başlıcası ise Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Şahika Koçarslanlı karakteriydi.
binnur-kaya_