Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Binnur Kaya ve Settar Tanrıöğen’den ‘Bu Sayılmaz’ yakında ekranlarda! Peki dizi hangi kanalda?
Binnur Kaya ve Settar Tanrıöğen’den ‘Bu Sayılmaz’ yakında ekranlarda! Peki dizi hangi kanalda?
Türkiye'nin en komik ve en flaş oyuncularından üçü bu sitcomda buluşuyor. "Bu Sayılmaz" adlı projede, Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ birlikte rol alacak. Peki sitcom türündeki dizi hangi kanalda olacak? Çekimler ne zaman başlıyor? İşte detaylar...
Magazin 20 Temmuz 2017 - 10:39

Medyatava’nın haberine göre projenin yapımcılığını, Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’lı “Deli Gönül” dizisi ve reyting başarısıyla dikkat çeken “İlk Buluşma” isimli programa da imza atan 25 Film üstlendi. “Bu Sayılmaz”ın yönetmenliğini son dönemde ses getiren komedi yapımlarının senaristi Murat Kaman yapacak.

DİZİ BÜYÜK OLASILIKLA FOX TV’DE

Senaryo ekibinde ise Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner yer alacak. Dizinin Fox Tv’de akrana gelmesi bekleniyor.

YENİ BİR FORMAT DENENECEK

Ülkemize getirilecek olan yeni formatta seyirciler de olacak ve sahnedeki esprilere onlar da eşlik edebilecek. Çekimlerin ay sonu gibi başlaması planlanıyor. Projenin flaş isimlerinden Binnur Kaya, aynı zamanda Burak Aksak’ın “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” filminde de rol alacak ve hem sitcom, hem de filmle beraber setlere hızlı bir dönüş yapmış olacak. Projenin yapım şirketi 25 Film, ilerleyen günlerde Tolga Çevik’in yeni programını da hazırlayacak.